Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus. Czy każdy biznes można prowadzić online?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102868 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 21:08

Prowadząc własny biznes od wielu lat nauczyłam się, że dywersyfikacja ryzyka jest bardzo ważna. Stanie na czterech nogach to filozofia pozwalająca na stabilność małych i średnich firm, ale i w dużych bardzo dobrze się sprawdza. Zmieniająca się rzeczywistość zmusza nas czasem do weryfikacji podejmowanych działań, planów i wizji firmy. Od dawna mówi się, że biznes jest w Internecie. W dzisiejszej sytuacji zadajemy sobie pytanie: Czy każdy biznes można prowadzić online? Co zrobić, żeby przetrwać trudniejsze momenty w prowadzeniu działalności? Czy posiadanie kilku różnych możliwości biznesowych to właściwy kierunek działania? W niniejszym artykule odpowiem na te i inne pytania.

Powrót do artykułu: Koronawirus. Czy każdy biznes można prowadzić online?

#2 Guest_piko89

Guest_piko89
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 21:08

mysle, ze nie kazdy, ale wiele sprzedazy mozna przeniesc na dzialania online. My skusilismy sie na to kilka miesiecy temu bo nazwa.pl gdzie mamy wykupione domeny wprowadzala esklep :) Teraz korzystamy, bo obroty znacznie wzrosly na dzialaniach online, a serwery dzialaja wydajnie wiec nie ma problemu z transakcjami

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:43

Każdego niestety się nie da, ale większość tak.

Always look on the bright side of life!

#4 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 21:04

My pracujemy zdalnie od tego tygodnia, mamy wykupioną domenę i hosting w nazwa.pl . Oni są bardzo dobrze przygotowani do obecnej sytuacji,  w razie problemów kożystamy z infolinii. 

#5 Zerowykredycik

Zerowykredycik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 21:16

no z budowlanką w tym czasie to może być problem :)

ale biznes, który w głównej mierze używa internetu(marketerzy itp)

nie mają tego problemu po prostu pracują z domu a nie tak jak wcześniej w biurach

tak że powodzenia wszystkim tym co pracują w internecie :)

Najlepsza porównywarka/ranking chwilówek/kredytów/kont bankowych - https://zerowykredycik.pl

#6 Guest_jaśko

Guest_jaśko
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 20:48

Prowadzimy z żoną sklep obuwniczy i to był dla nas impuls do rozpoczęcia sprzedaży w internecie. Zdobywcy sieci postawili nam sklep, wypozycjonowali na pierwszą 10 wyników wyszukiwania, dobra promocja i działamy. Wystarczy smartfon, żeby zrobić zdjęcia towaru, to nie jest wcale takie trudne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych