Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus. Nauczanie zdalne – wynagrodzenie nauczycieli

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198392 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 17:53

W związku z pandemią koronawirusa od 16 marca 2020 r. szkoły i inne placówki oświatowe są zamknięte. Nauczyciele mają pracować z uczniami w formie kształcenia na odległość. Jakie pensje otrzymają za ten okres?

Powrót do artykułu: Koronawirus. Nauczanie zdalne – wynagrodzenie nauczycieli

#2 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 17:53

a wuefisci????

#3 Guest_Polak

Guest_Polak
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 10:20

Związki Zawodowe "Solidarność" więcej solidarności ze społeczeństwem w dobie epidemii, inni obywatele nie zarabiają nic bo nie mogąc pracować i nie domagają się tak. Nie jeden byłby bardzo szczęśliwy jakby dostał od Państwa przynajmniej Waszą zasadniczą na czas epidemii.

#4 Guest_Patriota

Guest_Patriota
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 10:31

Wszyscy w tej wojnie z epidemią ponoszą straty materialne, wiele grup zawodowych bardzo dotkliwe. Może więcej empatii. Wszak jesteście pedagogami, a podobno zawód nauczyciela to misja.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 09:54

A kto zapłaci rodzicom za odrabianie lekcji. Może nauczyciele za to że krowy leżą w domu

#6 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:22

Dokładnie,ja poświęcam 3 do 4 godzin dziennie z dzieckiem i nikt nie zapłaci mi za to a w pracy muszę być na urlopie bo brak funduszy,natomiast jak wrócę to otrzymam 80% pensji bo mamy być stratni a nauczyciel dlaczego nie ma być starym jak każdy obywatel tego kraju dotkniętego koronawirusem ??Jakiś wyjatek?A teraz to ja na moim urlopie pracuję po 3-4godziny za nauczyciela czyż nie ??

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:35

A kto zapłaci rodzicom za odrabianie lekcji. Może nauczyciele za to że krowy leżą w domu

Jesteś bezczelna/y. Chcesz zapłaty za zajmowanie się własnym dzieckiem?! Trzeba było się w takim razie na dziecko nie decydować skoro masz problem żeby z nim lekcje odrobić...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych