Skocz do zawartości

Wysłanie sprawozdania do Szefa KAS

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wiolka

Guest_Wiolka
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:15

Witam. Jesteśmy związkiem zawodowym. Co roku składaliśmy speawozdanie do US wraz z CIt 8. W tym roku jest to zmienione i mamy slozyc do szefa KAS. Mam wszystko przygotowane w aplikacji ę sprawozdanie i nie mogę wysłać. Ściskam wyślij i nic się nie zmienia. Już nie wiem jak to robić. Dokument jest podpisany przez profil ePuap.czy ktoś też ma taki problem? Jak inaczej mogę wysłać.

#2 Guest_Małgorzata K.

Guest_Małgorzata K.
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:30

Nie wiem czy nadal aktualne.

Właśnie godzinę temu wysłałam sprawozdanie organizacji pozarządowej do szefa KAS, Po wielu mękach poszło. 

Moim zdaniem problem jest tu: dodałam "dodatkowe dokumenty" czyli uchwałę o zatwierdzeniu sprawozdaniu. I też mogłam wciskać "wyślij". Pojawiał się komunikat o błedzie.

Skasowałam wszystko i zrobiłam na nowo, ale bez dodania uchwały. Nacisnęłam 'wyślij"  i wtedy poszło. Nawet zaraz miałam UPO.

#3 Guest_Prot

Guest_Prot
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2020 - 16:26

Witam. Jesteśmy związkiem zawodowym. Co roku składaliśmy speawozdanie do US wraz z CIt 8. W tym roku jest to zmienione i mamy slozyc do szefa KAS. Mam wszystko przygotowane w aplikacji ę sprawozdanie i nie mogę wysłać. Ściskam wyślij i nic się nie zmienia. Już nie wiem jak to robić. Dokument jest podpisany przez profil ePuap.czy ktoś też ma taki problem? Jak inaczej mogę wysłać.

Wydziubałem Ci obszerną odpowiedź dlaczego występuje taki problem i jak inaczej wysłać, ale był tam link do ePUAP i Admin wyrzucił do kosza moją odpowiedź.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych