Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus a praca zdalna

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672190 postów

Napisano 21 marzec 2020 - 12:58

Strach wokół koronawirusa wciąż wzrasta. Ogłoszony został stan zagrożenia epidemiologicznego w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Apeluje się, aby pozostać w domach i nie opuszczać ich bez potrzeby. Nową ustawą tj. ustawą z dnia 7 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, wprowadzono możliwość polecenia pracownikowi pracy zdalnej.

Powrót do artykułu: Koronawirus a praca zdalna

#2 Guest_Grazyna

Guest_Grazyna
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 12:58

A jak ma wyglądać praca zdalna listonoszy, dostarczycieli poczty i gońców. Na razie to wszyscy biegamy, jeździmy na rowerach i autami i wbiegamy do firm, urzędów i osób prywatnych w domach jakby nigdy nic. Czy o nas ktoś pomyślał ??? Jak my jesteśmy zagrożeni i jak możemy roznosić wirusa przez 2-3 tygodnie nie wiedząc o tym ???

#3 Agatka_Lomska

Agatka_Lomska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 15:53

Trzeba się trzymać z dala od ludzi, niestety ale jest to najgorsza praca jak masz kontakt z ludźmi w pracy. Warto zobaczyć czy nie ma jakiś ciekawszych i bezpieczniejszych ofert pracy obecnie kwitnie biznes pracy zdalnej https://www.gowork.p...praca-zdalna;st

#4 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 678 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 18:35

Tutaj https://megadron.pl/...1585397828.html można sobie poczytać o słuchawkach do pracy zdalnej. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które ułatwią podjęcie decyzji. Myślę, że warto stawiać na jakość w takim przypadku. 

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano dziś, 09:13

Mam pytanie - czy pracą zdalną jest praca wykonywana online, ale nie z domu, tylko z miejsca pracy?

#6 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Mam pytanie - czy pracą zdalną jest praca wykonywana online, ale nie z domu, tylko z miejsca pracy?

#7 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano dziś, 11:20

W artykule powyżej masz definicję pracy zdalnej, wystarczy przeczytać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych