Skocz do zawartości

Detox lekowy + terapia. Gdzie?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Zguba

Guest_Zguba
  • Goście

Napisano 17 marzec 2020 - 16:29

Czy wiecie, gdzie iść na detox i terapię leczenia uzależnień? Chodzi o leki.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 11:31

Czy wiecie, gdzie iść na detox i terapię leczenia uzależnień? Chodzi o leki.

A nie możesz po prostu poszukać w internecie? Nie damy rady podać Ci adresów wszystkich placówek w Polsce, to niemożliwe, braknie tu miejsca na wpis.

#3 Guest_Dorisa312

Guest_Dorisa312
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 13:16

Myślę, że mogą Ci pomóc tylko w MediLife, mają ogromne doświadczenie i najlepszego lekarza na Mazowszu. Dla mnie ważne było to, że lekarz był psychiatrą, a to rzadkość. Anestezjolog tylko uśmierzy ból i da Ci końskie dawki, że słonia by uśpiło. W MediLife mają dla Ciebie czas, a wyjście z leków wymaga czasu i cierpliwości. Dadzą Ci też wsparcie terapeutyczne. Polecam ich, bo dla ich lekarzy ważne jest, dlaczego i z jakiego powodu bierzesz leki, a uwierz mi w innych miejscach uważają, że nie ma to znaczenia. To jak chcą Ci pomóc, skoro nie są zainteresowani, co Cię pcha do brania? W .., nie będę reklamować, ale było obok nich, „leczyli” mnie lekami, których substancja czynna była taka sama, jak w lekach, od których byłam uzależniona. Facet, który to prowadzi uważa, zezna się na wszystkim, prawi morały, sypie dowcipami, a jak pokazałam mu czym mnie leczy bez pardonu powiedział, że przecież wiedziałam, że nie jest lekarzem. No ludzie mają tupet. Ale w medilife jest OK. Bywało bardzo trudno, ale tylko w okresie dostosowywania harmonogramu zleceń, ale w tydzień ogarnęli tydzień i później było już spokojne leczenie. Po miesiącu wyszłam dostając pracę domową i możliwość kontynuacji detoksu ambulatoryjnie. To też nowość, ale z tego co wiem, nie każdemu proponują takie rozwiązania. Zależy, w jakim jesteś stanie i co brałeś. To fajne rozwiązanie bo optymalizuje koszta leczenia i zawsze lepiej w domy niż nawet w najlepszym ośrodku. Polecam ich za to co umieją zrobić i jak pomagają. Pozdrawiam

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 10:46

O lekach to specjalista powinien zadecydować.

Always look on the bright side of life!

#5 cishel

cishel

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 00:41

Spróbuj najpierw poznać opinie jakiegoś lekarza specjalisty. Możesz zadzwonić i przeprowadzić konsultacje online, bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie. On powinien doradzić w kwestii leków pozdrawiam :) 

#6 Wertyma

Wertyma

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 01 kwiecień 2020 - 18:44

Tak naprawdę to nie wiem jak to działa z takim detoksem. Może powinno się wtedy udać do odpowiedniej kliniki? Co do terapii, to ja chodzę do doktora Dariusza Rudasia w Krakowie, ale z innym problemem o którym wolałabym tutaj nie mówić. Może takimi sprawami też się zajmuje. Warto sprawdzić, bo jest świetny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych