Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koszty zatrudnienia pracownika w 2020 roku

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198598 postów

Napisano 15 marzec 2020 - 05:57

Planując zatrudnienie nowego pracownika, pracodawca musi liczyć się z coraz większymi wymaganiami na rynku. Pracownicy oczekują określonych narzędzi do pracy, a specjaliści zdający sobie sprawę z swojej wartość, będą się również cenić – żądając określonych wysokości wynagrodzenia. Oczekiwana przez pracowników pensja netto, jest jednak tylko częścią kosztów, z którymi musi liczyć się pracodawca. Jakie koszty zatrudnienia pracownika ponoszą przedsiębiorcy w 2020 roku? Sprawdzamy koszty przy minimalnym wynagrodzeniu, przy wynagrodzeniu 5000 zł i przy pensji 10 tys. zł brutto.

Powrót do artykułu: Koszty zatrudnienia pracownika w 2020 roku

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 05:57

Czy ja muszę jechać do jego miasta w Polsce jak jest korona wirus?

#3 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 692 postów

Napisano 31 maj 2020 - 16:23

Pracownikom się wydaje, że mało zarabiają, tymczasem każda zatrudniona osoba, to naprawdę spory wydatek, z którego wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Wszystkie koszty pracodawcy dla kwoty 3700 brutto masz wyliczone tu . Warto sobie tam zerknąć i zobaczyć jak to wygląda. 

#4 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2020 - 11:50

do elka2002 A kogo obchodzi jaki to koszt pracodawcy. Pracownik chce zarabiać przede wszystkim godnie.

#5 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

do elka2002 A kogo obchodzi jaki to koszt pracodawcy. Pracownik chce zarabiać przede wszystkim godnie.

#6 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

#7 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2020 - 11:51

do elka2002 A kogo obchodzi jaki to koszt pracodawcy. Pracownik chce zarabiać przede wszystkim godnie i tyle.

#8 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

do elka2002 A kogo obchodzi jaki to koszt pracodawcy. Pracownik chce zarabiać przede wszystkim godnie i tyle.

#9 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

#10 Guest_sfddzffz

Guest_sfddzffz
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2020 - 11:52

#11 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2020 - 12:29

Zatrudnionych nie interesuje koszt pracodawcy bo jak sama nazwa wskazuje to dla nich za trudne żeby zrozumieć. To wytłumaczę prościej. Obchodzi to pracodawcę, żeby wiedział ile z tego co ma do dyspozycji musi przeznaczyć na opłacenie pracownika bo to co pracownik dostaje na rękę to nie wszystko. Jeszcze jest ta część, którą zabiera państwo. A godnie zarabiać to chce każdy tylko nikt nie patrzy kto za to płaci. Rząd może podnieść płacę minimalną nawet i do 5... a co tam niech będzie do 10 tysięcy bo to i tak w efekcie zapłaci pracodawca a faktycznie my wszyscy bo płaca jest składową ceny i koło się zamyka. Tylko wszyscy już byliśmy milionerami a chleb kosztował parę tysięcy... chcecie powrotu?

#12 Guest_Sowa

Guest_Sowa
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2020 - 09:27

Witam Może mi ktoś pomóc? Potrzebuje podstawę prawną dla wyrobienia n pesel dla pracownika z Ukrainy

#13 Guest_Sowa

Guest_Sowa
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2020 - 09:28

Witam Może mi ktoś pomóc? Potrzebuje podstawę prawną dla wyrobienia n pesel dla pracownika z Ukrainy

#14 Guest_Sowa

Guest_Sowa
  • Goście

#15 Guest_Sowa

Guest_Sowa
  • Goście

#16 Guest_Sowa

Guest_Sowa
  • Goście

#17 Guest_Sowa

Guest_Sowa
  • Goście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych