Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oświadczenie o dodatkowy zasiłek opiekuńczy elektronicznie - jak wypełnić wniosek (ZAS-58) przez PUE ZUS

wróć do serwisu Kadry 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516448 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 18:40

Osoba prowadząca pozarolniczą działalność albo współpracująca z nią, dla której płatnikiem zasiłku jest ZUS, może złożyć oświadczenie o dodatkowy zasiłek opiekuńczy za pośrednictwem portalu PUE ZUS przy wykorzystaniu wniosku ZAS-58. Jak zrobić to krok po kroku?

Powrót do artykułu: Oświadczenie o dodatkowy zasiłek opiekuńczy elektronicznie - jak wypełnić wniosek (ZAS-58) przez PUE ZUS

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 18:40

Dostałam takie oświadczenie od pracownika. W jaki sposób mogę przekazać go do ZUS, na jakim druku?

#3 Guest_Mam

Guest_Mam
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 07:45

Byłam w Zusie z oświadczeniem i przygotowanymi drukami z-3 i zas-58 (wypełnionym w imieniu płatnika). Pani wzięła z-3 i powiedziała, ze zas-58 jest tylko do składania elektronicznie.

#4 Guest_IP

Guest_IP
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 14:43

Witam, a mam pytanie bo juz zglupialam od 13.03 do 25.03.wypelnilam oświadczenie i wysłałam do swojego pracodawcy, teraz wypełniłam drugi raz (ciągłość) do 11.04. Wysłałam tez oświadczenie znowu do szefowej. A moja Pani mi teraz pisze, ze mam sama wysłać swoje oświadczenie do ZUS u??? Proszę mi odp gdzie mam to w końcu dostarczyć żeby nie było jakiś nieporozumien.

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 marzec 2020 - 16:21

Witam, a mam pytanie bo juz zglupialam od 13.03 do 25.03.wypelnilam oświadczenie i wysłałam do swojego pracodawcy, teraz wypełniłam drugi raz (ciągłość) do 11.04. Wysłałam tez oświadczenie znowu do szefowej. A moja Pani mi teraz pisze, ze mam sama wysłać swoje oświadczenie do ZUS u??? Proszę mi odp gdzie mam to w końcu dostarczyć żeby nie było jakiś nieporozumien.

Witam, Pani sama składa wniosek. Zajmie to chwilę i trzeba mieć cierpliwość do komputera ale jest tu wszystko czytelnie przedstawione.

Lepsze to niż iść na pocztę. 

#6 Guest_si79

Guest_si79
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2020 - 14:02

Masz to dostarczyć do swojego pracodawcy, a on składa to do ZUS jako płatnik składek. Nie ma innej możliwości.

#7 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 19:05

to polska jest tylko, chce dopełnić formalności w spr zasiłku , wypełniam zas-58 na str zusa, wyskakuje brak wtyczki adobe, te adobe to już powinno być wycofane, 80% populacji używa chrome które tą wtyczkę wycofał, a zus dalej w swojej czasoprzestrzeni

#8 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

to polska jest tylko, chce dopełnić formalności w spr zasiłku , wypełniam zas-58 na str zusa, wyskakuje brak wtyczki adobe, te adobe to już powinno być wycofane, 80% populacji używa chrome które tą wtyczkę wycofał, a zus dalej w swojej czasoprzestrzeni

#9 Guest_mario

Guest_mario
  • Goście

#10 Guest_mm

Guest_mm
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 19:06

#11 Guest_mmmmmmmmmmmmmmm

Guest_mmmmmmmmmmmmmmm
  • Goście

Napisano 13 maj 2020 - 19:06

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych