Skocz do zawartości

Postój w pracy, a umowa zlecenie

umowa zlecenie postój w pracy koronawirus brak wypłaty

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 10:47

Dzień Dobry, 

Jestem zatrudniona w firmie na umowę zlecenie, a firma w związku z obecną sytuacją spowodowaną epidemią została zamknięta. Czy mam możliwość ubiegać się o jakiekolwiek środki do życia w jakiejkolwiek instytucji ? Jestem studentką wynajmującą mieszkanie, pracującą dotychczas tylko na umowie zlecenie. Bezdzietna. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

#2 Guest_GSC

Guest_GSC
  • Goście

Napisano 13 marzec 2020 - 11:34

Nic Ci się nie należy. Możesz się zarejestrowac jako bezrobotna ale tylko wtedy jeżeli studiujesz niestacjonarnie. Zasiłek dla bezrobotnych natomiast przysługuje tylko wtedy jeżeli odprowadzał Twój zleceniodawca składki na ubezpieczenie społeczne a na pewno o to nie wnioskowałaś jako studentka. Dlatego nic Ci się nie należy. Pozdrawiam.

#3 Guest_ola

Guest_ola
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 20:15

Nic Ci się nie należy. Możesz się zarejestrowac jako bezrobotna ale tylko wtedy jeżeli studiujesz niestacjonarnie. Zasiłek dla bezrobotnych natomiast przysługuje tylko wtedy jeżeli odprowadzał Twój zleceniodawca składki na ubezpieczenie społeczne a na pewno o to nie wnioskowałaś jako studentka. Dlatego nic Ci się nie należy. Pozdrawiam.

Dziękuje za odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: umowa zlecenie, postój w pracy, koronawirus, brak wypłaty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych