Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy na opiekę nad dzieckiem do lat 8. Co z dziećmi powyżej 8 lat?

wróć do serwisu Kadry 27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2020 - 15:14

A co z dzieckiem autystycznym, które skończyło 8 lat, a rodzice pracują oboje. Czy ktoś zdaje sobie z tego jak poradzić sobie takie dziecko samo pozostawione w domu. Drwina....

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2020 - 11:05

A co z dzieckiem autystycznym, które skończyło 8 lat, a rodzice pracują oboje. Czy ktoś zdaje sobie z tego jak poradzić sobie takie dziecko samo pozostawione w domu. Drwina....

To jest wyjątek. Na dziecko niepełnosprawne powyżej 8 roku życia przysługuje zasiłek. Pod warunkiem, że do tej pory dziecko przebywało w placówce opiekuńczej, a nie np, u babci.

#23 Guest_easyjurek

Guest_easyjurek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2020 - 10:36

A co mam zrobić z dzieckiem powyżej 8 roku życia (zdrowe) a ma obowiązek nauki przez internet a oboje rodziców pracuje? Zwolnienie opiekuńcze jest w takim przypadku 60 dni. A co dalej?

#24 Guest_easyjurek

Guest_easyjurek
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2020 - 10:37

A co mam zrobić z dzieckiem powyżej 8 roku życia (zdrowe) a ma obowiązek nauki przez internet a oboje rodziców pracuje? Zwolnienie opiekuńcze jest w takim przypadku 60 dni. A co dalej?

#25 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 listopad 2020 - 17:39

Witam jestem mamą bliźniaków 8 letnich i oboje z mężem pracujemy w jaki sposób mamy zapewnić opiekę . Nie mamy nikogo z rodziny .W jaki sposób mam zająć się dziećmi jak odrabiać lekcje zdalnie gdy nikogo nie będzie w domu?

#26 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 04 listopad 2020 - 17:40

Witam jestem mamą bliźniaków 8 letnich i oboje z mężem pracujemy w jaki sposób mamy zapewnić opiekę . Nie mamy nikogo z rodziny .W jaki sposób mam zająć się dziećmi jak odrabiać lekcje zdalnie gdy nikogo nie będzie w domu?

#27 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 04 listopad 2020 - 17:48

#28 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 04 listopad 2020 - 19:43

Jak zapewnić opiekę 8 latkowi ma siedzieć sam przez 9 godzin?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy