Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części samochodowe Audi A6

Części samochodowe Audi A6

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 11 marzec 2020 - 13:42

Cześć,

Chciałbym zapytać Was, gdzie kupujecie części zamienne do swojego auta? Przede wszystkim chodzi mi o sklepy w których znajdę je do Audi i najlepiej jeśli będą również wersje oryginalne, bo niektóre jednak wolę wymienić na te z najwyższa jakością. Pomożecie?

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 428 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 20:05

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego - https://intrader.pl/ gdzie bez problemów dobierzecie części do swojego auta, szczególnie jeśli mówimy tutaj o autach typu Audi, BMW, Volvo itd. Ostatnio też kupowałem u nich do A6 rozrząd w niezłej cenie i wersji oryginalnej. Pozdrawiam!

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 344 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 12:36

Myślę, że to słuszny kierunek. Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie zakupu części samochodowych, ale również serwisu jeśli potrzebujecie zrobić coś ze swoim samochodem w Inowrocławiu to można do nich zajechać. Od razu części są na miejscu więc nie będzie to długo trwało. 

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 14:45

Dzięki Panowie za pierwsze wskazówki, na pewno sprawdzę ale czekam jeszcze na kolejne podpowiedzi. 

#5 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:22

Obstawiam, że całkiem drogie są niektóre części.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 18:25

Jeżeli szukacie dobrej jakości części oczywiście oryginalnych i do aut niemieckich to jednak ciężko liczyć na niską cenę. Potrzebowałem rozrządu i też taki u nich znalazłem https://intrader.pl/...079109507t.html pomogli, cena rynkowo okey i jednocześnie jak ktoś potrzebuje i ma możliwość to w Inowrocławiu zajmą się montażem. 

#7 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 14:17

Ostatnio kupuję części online w aparts.pl i nie narzekam, szybka realizacja, części najwyższej jakości, dobrze zapakowane

#8 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 472 postów

Napisano 22 grudzień 2020 - 12:55

Ogólnie też ostatnio udało mi się trafić na naprawdę fajne promocje w zakresie wycieraczek samochodowych marki Visee przy pierwszym zakupie, także jak najbardziej polecam wziąć pod uwagę jeżeli zależy Wam na trwałości, dobrej cenie (tym bardziej kiedy za oryginały naprawdę znacząco trzeba przepłacać). Ja kupuję u nich pióra na przód VarioClip i na tył oczywiście BackSide.

#9 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 735 postów

Napisano 20 styczeń 2021 - 11:37

Nie opłaca się za bardzo kupować części nowych.No chyba, ze nie ma wyboru i nie ma zamienników. Jest to jednak tak popularny model auta, że moim zdaniem nie powinno byc problemu z kupieniem części w sieci czy stacjonarnie. Polecam poszukać na

grupach motoryzacyjnych na facebooku

allegro olx

ewentualnie w auto szrocie ( jeśli macie taki w okolicy)

Wyjdzie o wiele taniej niż w autoryzowanym salonie. Kilka porad jest na tej stronie: https://mamauto.pl/c...dobrym-wyborem/Na co zwracać uwagę przy wyborze części samochodowych. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych