Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części samochodowe Audi A6

Części samochodowe Audi A6

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 11 marzec 2020 - 13:42

Cześć,

Chciałbym zapytać Was, gdzie kupujecie części zamienne do swojego auta? Przede wszystkim chodzi mi o sklepy w których znajdę je do Audi i najlepiej jeśli będą również wersje oryginalne, bo niektóre jednak wolę wymienić na te z najwyższa jakością. Pomożecie?

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 20:05

W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego - https://intrader.pl/ gdzie bez problemów dobierzecie części do swojego auta, szczególnie jeśli mówimy tutaj o autach typu Audi, BMW, Volvo itd. Ostatnio też kupowałem u nich do A6 rozrząd w niezłej cenie i wersji oryginalnej. Pozdrawiam!

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 20 marzec 2020 - 12:36

Myślę, że to słuszny kierunek. Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie zakupu części samochodowych, ale również serwisu jeśli potrzebujecie zrobić coś ze swoim samochodem w Inowrocławiu to można do nich zajechać. Od razu części są na miejscu więc nie będzie to długo trwało. 

#4 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 14:45

Dzięki Panowie za pierwsze wskazówki, na pewno sprawdzę ale czekam jeszcze na kolejne podpowiedzi. 

#5 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:22

Obstawiam, że całkiem drogie są niektóre części.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 451 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 18:25

Jeżeli szukacie dobrej jakości części oczywiście oryginalnych i do aut niemieckich to jednak ciężko liczyć na niską cenę. Potrzebowałem rozrządu i też taki u nich znalazłem https://intrader.pl/...079109507t.html pomogli, cena rynkowo okey i jednocześnie jak ktoś potrzebuje i ma możliwość to w Inowrocławiu zajmą się montażem. 

#7 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 14:17

Ostatnio kupuję części online w aparts.pl i nie narzekam, szybka realizacja, części najwyższej jakości, dobrze zapakowane

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych