Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oświadczenie o sprawowaniu opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem żłobka, przedszkola, szkoły z powodu COVID-19 (koronawirusa)

82 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 14:49

Ja ma taki problem. Moje dziecko, 15 lat, poważnie złamania. Czy przysługuje mi zwolnienie na opiekę ?Normalnie wiem, że do 14 lat, ale chodzi mi czy obecnej sytuacji Covid, zamknięte szkoły, jadalnie etc. ? Ktoś musi mu gotować, prawie wysadzać na WC. Już nie chodzi mi o zasiłek jakikolwiek, tylko o zwolnienia na opiekę. Na tydzień, dwa. Czy jest to możliwe ?

#82 Guest_AnnaAnna

Guest_AnnaAnna
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 14:50

Ja ma taki problem. Moje dziecko, 15 lat, poważnie złamania. Czy przysługuje mi zwolnienie na opiekę ?Normalnie wiem, że do 14 lat, ale chodzi mi czy obecnej sytuacji Covid, zamknięte szkoły, jadalnie etc. ? Ktoś musi mu gotować, prawie wysadzać na WC. Już nie chodzi mi o zasiłek jakikolwiek, tylko o zwolnienia na opiekę. Na tydzień, dwa. Czy jest to możliwe ?

#83 Guest_AnnaAnna

Guest_AnnaAnna
  • Goście

Napisano 14 maj 2020 - 14:50

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych