Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus: Zamknięcie szkoły - wynagrodzenie dla nauczycieli za czas przestoju

wróć do serwisu Sektor Publiczny 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 18:45

Jestem nauczycielem matematyki. Zadawałam uczniom 2 klas (łącznie 43 dzieci) po cztery zadania dziennie - od poniedziałku do czwartku. Sprawdziłam,udzieliłam pochwał lub wskazówek jak poradzić sobie z problemem, lub wyszukiwałam filmy - instruktarze - żeby uczeń mógł to zobaczyć. W sumie 39 (bo tylu uczniów odpowiedziało)x4x4=624 zadania. I najpierw te zdjęcia należało pobrać,poddać obróbce (bo uczniowska jakość nie jest najlepsza) sprawdzić, napisać informację zwrotną i odesłać. Proponuję Pani Magdzie spróbować i sprawdzić czy to zajmie godzinę

#22 Guest_MONIA

Guest_MONIA
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 20:11

A CO Z NAUCZYCIELAMI W PRZEDSZKOLU , KTÓRZY NIE MUSZĄ PRACOWAĆ ZDALNIE A DOSTAJĄ PEŁNE WYNAGRODZENIE.NAUCZYCIELE W SZKOŁACH MUSZĄ PROWADZIĆ ZAJĘCIA A ONI NIE- TO NIE SPRAWIEDLIWE

#23 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20267 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 22 marzec 2020 - 15:02

A CO Z NAUCZYCIELAMI W PRZEDSZKOLU , KTÓRZY NIE MUSZĄ PRACOWAĆ ZDALNIE A DOSTAJĄ PEŁNE WYNAGRODZENIE.NAUCZYCIELE W SZKOŁACH MUSZĄ PROWADZIĆ ZAJĘCIA A ONI NIE- TO NIE SPRAWIEDLIWE

Praca zdalna = pełne wynagrodzenie
Nie pracuje = 60% postojowe

I po co siać defetyzm?

#24 Guest_Krystyna Zioło

Guest_Krystyna Zioło
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 22:51

Czy dyrektor w nauczaniu zdalnym ma prawo nauczycielowi dać 3 klasy na jednej godzinie. Przecież ta sytuacja jest bardzo ciężka. Zabierane są godziny lekcyjne nauczycielowi. Poszkodowani są nauczyciele z religii . Mają po 3 klasy na 1 godzinie zdalnej. W jaki sposób można tak pracować. Pozdrawiam i proszę to wyjaśnić , takich nauczycieli jest bardzo dużo.

#25 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20267 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 12:50

Komu zadajesz to pytanie?
Zadzwoń do kuratorium i zapytaj

#26 Guest_Pracownik Administracyjny

Guest_Pracownik Administracyjny
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 12:49

A co z pracownikami administracyjnymi, czy im też należy się dodatek stażowy czy tak jak twierdzą niektórzy zostanie im zabrany?

#27 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 20267 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 08:51

A co z pracownikami administracyjnymi, czy im też należy się dodatek stażowy czy tak jak twierdzą niektórzy zostanie im zabrany?

Ale o co pytasz? Zabrany kiedy i dlaczego?
Zadaj pytanie całym zdaniem

#28 Guest_Pracownica administracyjna

Guest_Pracownica administracyjna
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:35

Jaka jest podstawa do tego, aby nie wypłacać dodatku stażowego pracownikom administracji i obsługi podczas zamknięcia szkół? Pracuję raz w tygodniu teraz, a zabrano nam nie tylko premie ale też dodatek stażowy. Przed pandemią miałam na rękę 2450 zl. Teraz dostaję 1900 zł. Moze ktos odpowie mi na to pytanie? Nasz szkoła nie podlega samorzadowi dzielnicy, ale podlega pod Miejskie Biuro Finansów Oświaty. Dyrektorka szkoły twierdzi, ze takie ma odgórne zalecenia.

#29 Guest_Pracownica administracyjna

• Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:36

Jaka jest podstawa do tego, aby nie wypłacać dodatku stażowego pracownikom administracji i obsługi podczas zamknięcia szkół? Pracuję raz w tygodniu teraz, a zabrano nam nie tylko premie ale też dodatek stażowy. Przed pandemią miałam na rękę 2450 zl. Teraz dostaję 1900 zł. Moze ktos odpowie mi na to pytanie? Nasz szkoła nie podlega samorzadowi dzielnicy, ale podlega pod Miejskie Biuro Finansów Oświaty. Dyrektorka szkoły twierdzi, ze takie ma odgórne zalecenia.

#30 Guest_Pracownica administracyjna

• Goście

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:36

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych