Skocz do zawartości

Zdjęcie

Darmowe porady prawne w 2020 r. – jak i gdzie je uzyskać?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672217 postów

Napisano 07 marzec 2020 - 20:35

Osoby niezamożne mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w ramach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Kto w 2020 r. może uzyskać taką pomoc? Gdzie udzielane są porady?

Powrót do artykułu: Darmowe porady prawne w 2020 r. – jak i gdzie je uzyskać?

#2 Guest_Tadek Cena

Guest_Tadek Cena
  • Goście

Napisano 07 marzec 2020 - 20:35

Mam pytanie pracowałem dla obywatela Niemiec w jego firmie na działalności polskiej jako podwykonawca nie wypłacił on około 270 euro , nikt nie wiedział że splajtuje i wyjechaliśmy do Polski służbowym samochodem . W Polsce jesteśmy już 3 miesiące i nasz pracodawca nie odzywa się na esemesy . Nie wiem co robić aby nikt nie oskarżył mnie o przywłaszczenie samochodu. proszę o kontakt tadeuszek_68@poczta.onet.pl

#3 Guest_Furia

Guest_Furia
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 05:19

Witam mam pytanie . Zostałam przyjęta do pracy na okres próbny 3 miesięcy . Po tygodnie dowiedziałam się że jestem w ciąży . Czy jak pójdę na zwolnienie lekarskie od ginekologa to pracodawca może mnie zwolnić ? Czy dopiero po porodzie?

#4 Guest_Zrozpaczona

Guest_Zrozpaczona
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2020 - 19:12

Witam, moja mama była na oddziale rehabilitacji po udarze, podczas pobytu upadła i złamała biodro. Cała sytuację zrzucili na winę mamy. Teraz mamy problem z dalszym leczeniem, bo operacja biodra nie wchodzi w grę skoro noga bezwładna, a przyjąć ja na rehabilitację nie chcą bo nie można jej postawić na nogi ze złamanym biodrem. Czy jest jakaś szansa na zadość uczynienie dla mojej mamy, albo możliwość uzyskania innej pomocy aby 'wygrać' z tym szpitalem?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych