Kategorie
Skocz do zawartości

Kasa fiskalna online

AgnieszkaMAK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od nowego roku kolejne grupy podatników muszą wymienić swoje kasy i drukarki fiskalne na wersje online. Na rynku jest wiele urządzeń tego typu. I w tym momencie rodzi się pytanie, którą kasę fiskalną wybrać. Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia. Istotnych jest kilka czynników na które powinniśmy zwrócić uwagę :

• dostęp do internetu
  • funkcjonalność
  • serwis
  • cena

Do końca czerwca urządzenia muszą wymienić podmioty związane z gastronomią i krótkoterminowym zakwaterowaniem. Do końca roku fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, prawnicy.

Do czego już teraz zachęcam to nie czekać do samego końca, gdyż może być problem z dostępnością niektórych urządzeń jak i terminami fiskalizacji.

Zapraszam do kontaktu z nami  Lublin Modrzewiowa 4  tel 81 747 56 66

Pomożemy wybrać odpowiednie dla Państwa działalności urządzenie, odpowiemy na pytania dotyczące kas i drukarek fiskalnych.

Naszą ofertę można zobaczyć na www.softmar.com.pl

• 4 miesiące temu...
Gość Drobny Przedsiębiorca

Kupiłam u nich drukarkę oraz Subiekta. Duży wybór oraz duży profesjonalizm.

Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Jedna z niewielu firm gdzie nie wciskają na siłę tylko sprzedają to co naprawdę klientowi jest potrzebne. I ważne po zakupie zawsze można do nich zadzwonić po bezpłatną pomoc

Gość abc Softmar

Ja właśnie będę musiała kupić kasę online. Jaką polecacie?

Dużo zależy od rodzaju prowadzonej działalności.  Zapraszamy do kontaktu z nami :

abc SoftMAR

Lublin, ul. Modrzewiowa 4

81 747 56 66

www.softmar.com.pl

Dobierzemy odpowiednie urządzenie. Dodatkowo przeszkolimy pracowników, zaprogramujemy oraz dokonamy fiskalizacji. A to wszystko w cenie kasy fiskalnej

Gość Kosmetyczka z zamiłowania

Ja właśnie będę musiała kupić kasę online. Jaką polecacie?

Jeśli potrzebujesz małą kasę to polecam Posnet Mobile. Używam jej w salonie kosmetycznym

• 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Mi kasę online odradzano ze wszystkich stron. Dużo droższa, jest opcja otrzymania dofinansowania na nią, ale słyszałam, że jest wiele sytuacji kiedy US przeprowadza kontrolę po otrzymaniu takiego dofinansowania i przywala kary. Zwykle sa one w kwiecie dokładnie takiej jak dofinansowanie...

Zerknij sobie tutaj:

https://pik-ksiegowosc.pl/obowiazek-posiadania-kasy-fiskalnej/

Na stronie jest więcej informacji o obowiazku posiadania kasy fiskalnej. 

• 1 miesiąc temu...

Biuro serwisowane wiele ułatwia. Ja wynajmuję w Optioffice . Mają bardzo korzystne warunki i dużą przestrzeń. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowaneudostępnili mi prestiżowy adres do rejestracji firmy, mogę liczyć na profesjonalną pomoc przy zarządzaniu pocztą, umawianiu spotkań służbowych czy anonsowaniu gości. Do tego mają kuchnię, łazienkę z prysznicem, w biurze mam klimatyzację, Internet i ergonomiczne meble. Mogę też nawiązywać kontakty biznesowe , bo jest pokój do relaksu i kuchnia oraz balkon, a więc miejsca gdzie spoko można pogadać z ludźmi z innych branż i jeszcze nawiązać ciekawe współprace. Biura serwisowane Warszawa https://optioffice.pl/biura-serwisowane zlokalizowane są w centrum, a w okolicy przystanki autobusowe, tramwajowe i metro. Przed biurowcem parking i wiele restauracji do wyboru. Polecam to miejsce bo idealna pomoc i przystępna cena.

• 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Miałem tak przez 2 lata. Gra nie warta świeczki. Dużo papierologii, i większe ryzyko nawiedzenia przez US. Rolki kupuje się za grosze a drukareczkę już za 1500 można mieć. To cena spokoju - tak to potraktuj.

https://www.inkasownik.pl/jakie-sa-rodzaje-rolek-do-kas-fiskalnych/

Na tej stronie możęsz poczytać sobie zresztą o rodzajach rolek do kasy fiskalnej. 

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...