Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fizjoterapeuta - ciekawa praca z przyszłością

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102868 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 11:09

Szukając możliwości zatrudnienia w służbie medycznej, warto zastanowić się nad ścieżką kariery fizjoterapeuty. Jak pokazują prognozy już w przeciągu 5 najbliższych lat na rynku pracy będzie widoczny deficyt tych specjalistów. Ten stan rzeczy być może zmieni wzrost wynagrodzenia w tej branży, jeśli chodzi o sektor państwowy, gdyż w sektorze prywatnym już teraz fizjoterapeuci mogą zarobić całkiem dobre pieniądze. Oczywiście warto przyjrzeć się bliżej wymaganiom na takie stanowisko, które różnią się w zależności od tego, kiedy kończyło się specjalistyczną szkołę.

Powrót do artykułu: Fizjoterapeuta - ciekawa praca z przyszłością

#2 Guest_Kuki

Guest_Kuki
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 11:09

Od kiedy Infor jest źródłem satyrycznym? Fizjoterapeuta nie zajmuje się diagnostyką- przy naszych standardach nadal pacenci przychodzą bez diagnozy, trzeba sobie po prostu z tym radzić. Nie że zleceń za dużo, to pacjenci nie są w stanie regularnie na prywatne wizyty bo to dla nich duży koszt- lepiej żeby ten komu płacisz robił coś za tę kasę niż stał i liczył ile razy powtórzysz ćwiczenie. Oferty pracy to nawet nie najniższa krajowa tylko umowa prowizyjna bez zwrotu kosztów, zakładając że jesteś samodzielnym magistrem z co najmniej 3letnim doświadczeniem- jeżeli jest coś ciekawego w tej ofercie to ekonomia bytu.

#3 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 10:44

Faktycznie mój przedmówca ma sporo racji. Może jednak warto pokusić się o założenie własnego gabinetu rehabilitacji. Pacjentów którzy poszukują tego typu usług jest naprawdę wielu, a dobry sprzęt można zakupić chociażby u polskiego producenta https://innow.pl/kat...ehabilitacyjne/ . Moim zdaniem przy odrobinie wysiłku, taka działalność naprawdę może zapewnić godziwe życie.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 14:42

Nie tyle co ciekawa praca to niezbędna w dzisiejszych czasach.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych