Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koronawirus a prawo pracy - wyjaśnienia PIP

wróć do serwisu Kadry 22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Ullla

Guest_Ullla
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 11:10

Witam, może ktoś tutaj będzie znał odpowiedź. Jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony. Na umowie mam wypisana podstawę, ale jako, że to praca w gastronomii to wypłatę dostaje na podstawie przepracowanych godzin. Nasza restauracja działa na zasadzie wynosow i ilość pracowników to jeden na dzień. Otrzymałam wczoraj grafik i dostałam 1 dzień pracy w tyg (są jeszcze trzy dziewczyny na umowę zlecenie), bo "jakoś musimy się podzielić". U mnie gotowość do pracy jest ale nie ma możliwości żebym dostała więcej dni, więc wiadomo - nie wyrobię etatu. Co wtedy? Na koniec miesiąca dostaje wypłatę zgodnie z podstawą na umowie czy dostaję tyle kasy ile rzeczywiście wypracuje?

#22 Guest_Łucja Sawa

Guest_Łucja Sawa
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 20:17

Czy mogę skorzystać z dofinansowania postojowego dla pracowników jeżeli zakład został odgórnie zamknięty, obroty spadły a w między czasie odejdzie jeden pracownik.

#23 Guest_Łucja Sawa

Guest_Łucja Sawa
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 22:50

Czy mogę skorzystać z dofinansowania postojowego dla pracowników jeżeli zakład został odgórnie zamknięty, obroty spadły a w między czasie odejdzie jeden pracownik.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych