Skocz do zawartości

Zdjęcie

Silnik 2.3 DISI Turbo Mazda - awarie, problemy, opinie

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49475 postów

Napisano 27 luty 2020 - 14:03

Japończycy potrzebowali mocy, a tą dostarczył im silnik 2.3 DISI Turbo. Topowy benzyniak nie jest jednak wolny od wad. I powinien o nich wiedzieć każdy kupujący.

Powrót do artykułu: Silnik 2.3 DISI Turbo Mazda - awarie, problemy, opinie

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 14:03

Zgubiłem kartę SD z nawigacją do Mazdy CX5. Mapy były z 2014, zdezaktualizowane. Zwróciłem się do salonu Mazda Bołtowicz, gdzie moja Mazda była kupiona oraz do Mazda-Polska. Prosiłem o wydanie duplikatu karty, gdyż nawigacja w Maździe działa tylko na oryginalnej karcie. Bołtowicz odpowiedział, że kartę mogę sobie kupić za UWAGA: 2700 zł (dwa tysiące siedemset złotych) - kolejne aktualizacje też wszystkie płatne (kilkaset zł). Mazda-Polska jednym zdaniem odpowiedziała, że tak ma być. Zero elastyczności w podejściu do klienta, zero życzliwości. Tylko łapy po kasę. Ceny horrendalne. Za 2700 zł można kupić cały zestaw do nawigacji czołowych producentów, z dożywotnią, darmową aktualizacja map. Ale do Mazdy takie argumenty nie trafiają. W żadnym razie nikomu nie polecam Mazdy. Omijajcie tą markę z daleka. Tak uważam na podstawie własnych doświadczeń z tą firmą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych