Kategorie
Skocz do zawartości

Planuje zakup złota inwestycyjnego

Caryk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili chyba najlepiej wygląda oferta przygotowana przez mennica24.pl  . Mają najlepszą cenę jeśli chodzi o złoto inwestycyjne, sprzedają w różnych formułach więc też pod tym kątem można dopasować do tego jakie ma się konkretnie oczekiwania. Jak zależy ci na czasie to przesyłki też sa tutaj szybko realizowane.

• 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kolega? Chyba raczej koleżanka . . nie wiem czy dolar jest tak mocny ostatnio - szczególnie z racji na jeszcze gorącą sytuację polityczną, lepiej obserwuj wszystkie rynki równocześnie i wyciągaj wnioski, wiesz gdzie tanio kupisz walutę, teraz jeszcze sprzedają ją w odpowiednim momencie, żeby kurs był korzystny, te kilka punktów ekstra, ktore daje liderwalut.pl często robią róznice, naprawdę polecam z całego serca.

• 5 tygodni później...
  • 9 miesięcy temu...

W mojej opinii jeżeli chodzi o inwestycje w złoto i metale szlachetne to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam żebyście również wzięli pod uwagę https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, dobre ceny i co również ważne szybkie realizacje w ciągu 24h co również na tle konkurencji ich wyróżnia

• 7 miesięcy temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...