Skocz do zawartości

Wciąż opłaca się stawiać na auta z importu?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Leon

Guest_Leon
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 16:14

szukam jakiegoś ciekawego modelu z rynku wtórnego. Przeglądałem sobie ogłoszenia i znalazłem nawet fajne oferty aut sprowadzanych z Niemiec i Holandii. I zastanawiam się, czy wciąż warto kupować auta ściągane z "Zachodu"? Czy jednak prawdopodobieństwo trafienia na egzemplarz z poukrywanymi wadami i przekręconym przebiegiem jest zbyt duże?

#2 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 15:31

Ja to bym raczej nie stawiał na samochody z importu. Poszukaj lepiej wśród aut po kontraktach leasingowych. One pochodzą z polskich salonów, były serwisowane w ASO i możesz bez żadnych przeszkód zapoznać się z ich historią serwisową. Największą firma sprzedającą auta pokontraktowe w Polsce jest chyba Master1

#3 Guest_Michu

Guest_Michu
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 16:09

Tak jak pisze @Darek, auta z importu to opłacało się sprowadzać w latach 90-tych jak w Polsce nic nie było. Teraz jest mnóstwo firm sprzedających auta używana ze sprawdzoną historią, serwisem w ASO, itp. Sprawdź sobie chociażby u autoryzowanych dealerów, bo oni często mają takie auta ze swoją gwarancją jakości lub własnie w Master1.pl, bo to duża i znana firma na rynku sprzedająca auta po kontraktach leasingowych. 

#4 mangus

mangus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 04 marzec 2020 - 09:56

nie no, nie sprowadzaj samochodu i nie kupuj w komisie. To jest jak kupowanie kota w worku... jak już chcesz używany model to weź lepiej przejedź się do salonu Carolina Toyota Włochy lub wejdź do nich na stronę i zapoznaj się z ofertą używanych aut

#5 Guest_Cypis

Guest_Cypis
  • Goście

Napisano 05 marzec 2020 - 16:07

Widzisz, każdy poleci Ci coś na bazie własnych doświadczeń. Jedno jest pewnie, sprowadzanie auto to nie jest dobry pomysł. Ja akurat znam Master1 i myślę, że możesz sprawdzić co maja teraz ciekawego. Pamiętam, że oni akurat zawsze mieli spory wybór w różnych modelach. 

#6 Saver

Saver

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 10 marzec 2020 - 12:21

Moim zdaniem nadal warto sprowadzać auta, jednak bardzo trzeba uważać, ostatnio popularne stało się sprowadzanie samochodów ze Stanów to też ciekawy temat więc mozę Cię zaciekawić

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1043 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 06:39

I nie tylko ze USA. Rzeczywiście import samochodów jest całkiem popularny, ale rzecz jasna trzeba zdać się na właściwą firmę, która się tym zajmuje. Z innych krajów też się sprowadza samochody, konkretnie z Japonii: http://richtermotors...hodow-z-japonii. Jak kogoś interesuje temat, warto po prostu więcej o tym przeczytać, by wiedzieć, jak to wygląda i dlaczego cieszy się popularnością.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych