Kategorie
Skocz do zawartości

Wciąż opłaca się stawiać na auta z importu?

Gość Leon

Rekomendowane odpowiedzi

szukam jakiegoś ciekawego modelu z rynku wtórnego. Przeglądałem sobie ogłoszenia i znalazłem nawet fajne oferty aut sprowadzanych z Niemiec i Holandii. I zastanawiam się, czy wciąż warto kupować auta ściągane z "Zachodu"? Czy jednak prawdopodobieństwo trafienia na egzemplarz z poukrywanymi wadami i przekręconym przebiegiem jest zbyt duże?

Ja to bym raczej nie stawiał na samochody z importu. Poszukaj lepiej wśród aut po kontraktach leasingowych. One pochodzą z polskich salonów, były serwisowane w ASO i możesz bez żadnych przeszkód zapoznać się z ich historią serwisową. Największą firma sprzedającą auta pokontraktowe w Polsce jest chyba Master1

Tak jak pisze @Darek, auta z importu to opłacało się sprowadzać w latach 90-tych jak w Polsce nic nie było. Teraz jest mnóstwo firm sprzedających auta używana ze sprawdzoną historią, serwisem w ASO, itp. Sprawdź sobie chociażby u autoryzowanych dealerów, bo oni często mają takie auta ze swoją gwarancją jakości lub własnie w Master1.pl, bo to duża i znana firma na rynku sprzedająca auta po kontraktach leasingowych. 

• 2 tygodnie później...

Widzisz, każdy poleci Ci coś na bazie własnych doświadczeń. Jedno jest pewnie, sprowadzanie auto to nie jest dobry pomysł. Ja akurat znam Master1 i myślę, że możesz sprawdzić co maja teraz ciekawego. Pamiętam, że oni akurat zawsze mieli spory wybór w różnych modelach. 

• 2 tygodnie później...

I nie tylko ze USA. Rzeczywiście import samochodów jest całkiem popularny, ale rzecz jasna trzeba zdać się na właściwą firmę, która się tym zajmuje. Z innych krajów też się sprowadza samochody, konkretnie z Japonii: http://richtermotors.com/dlaczego-auta-z-japonii-zalety-importu-samochodow-z-japonii. Jak kogoś interesuje temat, warto po prostu więcej o tym przeczytać, by wiedzieć, jak to wygląda i dlaczego cieszy się popularnością.

• 2 miesiące temu...

W mojej opinii warto też zastanowić się nad importem auta, bo często za granicą można trafić na naprawdę dobrą ofertę auta które u nas może być dużo droższe. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Wam firmę https://www.carforfriend.pl/ z pomocą której będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie obsługi, szybką pomoc w ściągnięciu go do kraju, załatwienia formalności, czy nawet pomocy w serwisie. Warto sprawdzić, a jestem przekonany że znajdą dla Was wyjątkowe auto na długie lata :)

• 10 miesięcy temu...

Oczywiście, że się opłaca jednak trzeba mieć dobry przegląd sytuacji i jednak mieć pewność, że usterki jakie mogły się pojawić nie przerosną budżetu jaki możecie przeznaczyć na zakup samochodu. Dlatego też ja w zeszłym roku szukałem ciekawej oferty na aukcjach w usa i trafiłem na niezłą opcję mercedesa gla do kupienia z uszkodzonym tyłem. Co do całej licytacji i transportu to pomogła mi firma https://bid.cars/pl/ i też mogę ich polecić, bo pomimo pandemii poszło to całkiem sprawnie. Do tego można sobie na ich stronie przekalkulować ile to będzie kosztowało. 

• 1 miesiąc temu...
Gość kaszmir

Opłaca się ale pamiętac należy by dobrze dokumenty sprawdzić. U nas kłopot był bo brakowało dokumentu i nam auta nie chieli zarejestrowac. Pomogli nam tutaj www.duplikatydowodow.pl

• 3 tygodnie później...

Ostatnio sprowadziłem dla klienta używany samochód z Niemiec. Auto było w dobrym stanie, wystarczyło tylko zregenerować sprężarkę. Zleciłem to firmie REGMOT - profesjonalna obsługa, polecam ich usługi!

• 2 miesiące temu...

Własny samochód to duży wydatek. Sporadycznie jest mi potrzeby dlatego sprzedałam samochód, a gdy potrzebuje auta to wypożyczam je od firmy Auto Expert. Firma oferuje dobre samochody w przystępnych cenach. Polecam!

• 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Dodaj nową pozycję...