Skocz do zawartości


Świadectwo pracy


wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 14:41

Czy można wystawić świadectwo pracy przed zakończeniem okresu wypowiedzenia jeżeli pracownik jest zwolniony z obowiązku świadczenia pracy?

 

Czyli pracownik ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia, pracodawca zwalnia go ze świadczenia pracy. Pracownik znajduje zatrudnienie i potrzebuje  świadectwa pracy a do zakończenia okresu wypowiedzenia jest jeszcze 2 miesiące (nie obowiązuje art. 36 1 § 1 Kodeksu pracy).



#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 09:55

??



#3 Guest_gośc

Guest_gośc
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 10:35

W żadnym wypadku. Co to znaczy, że potrzebuje świadectwa pracy?

Przecież jego stosunek pracy nadal trwa.



#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 11:00

Dziękuję.

Ja też jestem tego zdania ale wolałam się upewnić.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych