Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konta bankowe studenckie - korzystniejsza oferta?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 705 postów

Napisano 20 luty 2020 - 12:39

Czy studenci mają korzystniejszą ofertę na konta bankowe? Czy to tylko chwyt marketingowy?

#2 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 luty 2020 - 18:31

Myślę, że czasem jest to zwykły chwyt, a czasem po prostu dobra oferta

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#3 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 21 luty 2020 - 10:09

Oferty na konta bankowe, to nie to samo co kiedyś. Kiedyś rzeczywiście oferty bankowe dawały radę, były darmowe, a częsti i banki dorzucały od siebie coś ekstra. Wiadomo, każdy nowy klient, to nowe depozyty, to możliwość zrobienia użytku z tych depozytów, w postaci udzielenia komuś kredytu, zarobienia.

Teraz pieniądz jest tak tani, ze traci na wartości w postaci inflacji.

Wybierając bank, warto wiec analizować również możliwość pomnażania na koncie oszczędnościowym lub lokacie. Jak go w praktyce wygląda, mozna sprawdzić np tutaj: https://www.konto-st...studenckich.php

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 907 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 marzec 2020 - 12:00

Polecam też przeczytać sobie opinie i porady dostępne na - gdzie konto dla młodych. Myślę, że portal ten przydatny jest jeśli chcemy porównać sobie oferty kont bankowych. 

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 24 marzec 2020 - 13:18

Moi Drodzy, widzę, że naprawdę aktywnie wypowiadacie się w tym temacie. Ja uważam, że wybór odpowiedniego konta bankowego to już połowa sukcesu. Teraz można natrafić na całą masę ofert, więc najlepiej zastanowić się czego oczekujemy od swojego banku. Ze swojej strony polecam Wam zerknąć na tego bloga: https://www.casfera.pl/ zawiera on masę interesujących wpisów, które pozwalają spojrzeć na finanse z innej perspektywy. Przykładowo temat wpisu, który mi się spodobał brzmi: "dlaczego młodzi boją się banków" - polecam ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych