Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Hotel

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 608 postów

Napisano 13 luty 2020 - 14:04

Zastanawiam się do jakiego miejsca na wybrzeżu warto się będzie wybrać na wakacje. Sporo osób wiem, że chwali sobie Pobierowo, ale nigdy nie miałam okazję tam być i ewentualnie zastanawiam się czy faktycznie będzie to dobry kierunek, a jeśli tak to gdzie tam najlepiej będzie szukać noclegu.

#2 Mateo122

Mateo122

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów

Napisano 19 luty 2020 - 12:27

Jeśli chodzi o Wrocław, to moim zdaniem bardzo dobre ceny i świetne warunki mają w http://www.stopwroclaw.pl/about-usPolecam się tam zatrzymać, jeśli planujecie spędzić kilka nocy właśnie we Wrocławiu :)

(...) grzecznym dziewczynkom los się nie odpłaca.

#3 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 21 luty 2020 - 13:28

Możesz też sprawdzić ten: http://www.echo24.tv...okalizacja-7611

#4 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 25 marzec 2021 - 18:29

W Poznaniu polecam noclegi w w standardzie hotelowym, za dużo korzystniejszą cenę oferowane przez Expolis Residence. Polecam to miejsce. Często jeżdżę służbowo do Poznania i nocuję tam za każdym razem.

#5 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 19:56

Jak byłam ostatnio w Poznaniu to nocowałam w Hostel Explorer. Bardzo fajne miejsce na nocleg. Hostel jest zaraz przy starówce, pokoje są wygodne i w fajnej cenie. Polecam.

#6 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 21 lipiec 2021 - 14:35

Jak byłam ostatnio w Poznaniu to nocowałam w Hostel Explorer. Bardzo fajne miejsce na nocleg. Hostel jest zaraz przy starówce, pokoje są wygodne i w fajnej cenie. Polecam.

Fajnie, że znalazłaś takie miejsce. Ja w przyszłym roku nie będę się panować i zamierzam na poważnie zająć się ogólnie moimi wakacjami. Na pewno nie będzie to byle co. Ja to zamierzam tak podróżować, że nawet co poniektórym nowy silinik do jachtu będzie potrzebny!

#7 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2021 - 20:31

Gdybyś zwiedzał Poznań to polecam hostel Poznań Petit. Jest on ulokowany w świetnym miejscu niedaleko centrum miasta. Pokoje są wygodne i dobrze urządzone. Polecam.

#8 Guest_Bogumił

Guest_Bogumił
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2021 - 18:40

Gdy byłem w Poznaniu to nocowałem w EXPOLIS RESIDENCE i muszę przyznać że zaskoczył mnie pozytywnie wysoki standard za tak niską cenę. Polecam to miejsce na nocleg.

#9 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1031 postów

Napisano 28 wrzesień 2021 - 13:30

Mogę polecić Białogórę. Hel też jest całkiem w porządku.

#10 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 145 postów

Napisano 12 październik 2021 - 05:50

Ja mogę wam polecić dobry hotel w Ustroniu Morskim Hotel Skal - https://www.skal-hotel.pl/. W tym roku spędziliśmy tam urlop i jest to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek, bo jest wiele udogodnieni dla rodzin z dziećmi. Ale oczywiście też świetnie nadaje się na wypoczynek dla par. Hotel ma super bazę spa & wellness, gdzie można skorzystać z różnego typu zabiegów - relaksacyjnych, upiększających itp. Jest super położony, 150 m od morze, idealnie miejsce by prawdziwie wypocząć.

#11 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów

Napisano 14 październik 2021 - 11:46

Ja byłam w tym roku w Jastzębiej Górze i mogę z czystym sumieniem polecić tę miejscowość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych