Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Gabinet kosmetyczny, sprzęt?

wróć do serwisu Moja Firma 46 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_patrycjak

Guest_patrycjak
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2021 - 20:37

jeśli szukacie świetnej jakości peelingów to polecam wam produkty peel mission, ja już od dłuższego czasu pracuję na ich produktach i polecam, można po szkoleniach zawsze liczyć na opiekę merytoryczną

#42 Guest_Oliwia

Guest_Oliwia
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2021 - 22:36

Lubię innowacje, dlatego gabinet uzupełniam regularnie o nowinki z Venus Beauty. Tutaj zawsze personel jest na bieżąco z nowinkami, dokupiliśmy ostatnio analiz er skory  3D i okazał się strzałem w 10! Klientki zainteresowane zabiegami.

#43 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 827 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 16:02

Sprzęt do salonów kosmetycznych bez problemu możecie kupić w firmie https://www.monduniq.pl/plmają ich spory wybór i co ważne jest on solidny. Korzystam z ich sprzętu już lika lat i dla mnie jest on odpowiedni, nigdy mi jeszcze się nie zepsuł. 

#44 Guest_samira

Guest_samira
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2021 - 21:09

Co z salonami fryzjerskimi? W końcu zakładam swoj, jeszcze tylko czekam na dokumenty. Wybrałam już urzadzenia z oferty BabylissPRO, wiem, że mają bardzo dobry sprzęt, trwały i niezawodny, dzięki temu mogę pracować bez przerw i stresu, że coś mi się w trakcie pracy rozjedzie

#45 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2021 - 14:00

Polecam świetny salon ОASIS BEAUTY & SPA w Krakowie gdzie sama chodzę. Można tam zadbać o siebie pod stóp do głów. Zabiegi są wykonywane w fajnej atmosferze przez rewelacyjne specjalistki.

#46 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 06 lipiec 2021 - 06:13

Komplet elementów, które są potrzebne - https://www.wyposaze...yzjerskiego.pl/

No i oczywiście najlepiej stawiać na jakość. Jeśli wybierzecie byle co, to cudów nie będzie.

Klienci oczekują jakości i musicie im ją zapewnić. 

#47 janek65

janek65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 20 lipiec 2021 - 14:35

Wynajem sprzętu kosmetycznego oraz gotowy biznes plan salonu kosmetycznego pomoże Ci stworzyć bodyevolutionconcept.com. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy