Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Gabinet kosmetyczny, sprzęt?

wróć do serwisu Moja Firma 47 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2020 - 02:00

Szukałam sprzętu do mojego gabinetu podologicznego , zależało mi na czasie dostawy. Mało jest dostawców z tak szybka dostawą, a do tego korzystne możliwości finansowania. Polecam Venus Beauty. Na pewno będę wracała.

#22 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 811 postów

Napisano 22 grudzień 2020 - 21:33

Jeśli chcecie postawić na manicure tytanowy, to praktycznie żaden dodatkowy sprzęt nie będzie potrzebny. Tutaj https://revelpolska.pl/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i przydatnych informacji na ten temat. Przede wszystkim nie niszczy płytki paznokcia i ją dodatkowo jeszcze odżywia. Pudry są dostępne w różnych kolorach. 

#23 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2020 - 01:35

Kiedy nadszedł czas wyposażenia mojego wymarzonego salonu lekarz zabronił mi chodzić ze względu na zagrożenie wcześniejszym porodem. Byłam załamana. Moja mama kiedyś kupowała urządzenie do liftingu i to ona mi poleciła, żeby zajrzeć na stronę Venus Beauty. Długie, naprawdę długie godziny na telefonie, przemiła obsługa ,która mi doradzała co jest potrzebne, a co nie koniecznie. Ostatecznie po dwóch tygodniach uzgodnień, telefonów, wysyłania ofert , szukania porad w Internecie przyjechały do mnie zamówione sprzęty i meble. Teraz rola męża, żeby wszystko urządzić. Niedługo rodzę, mam już termin szkolenia i ruszam pełną parą! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc ekipie Venus Beauty, za cierpliwość i odpowiadanie na miliony pytań. Dziękuje.

#24 Guest_Janina

Guest_Janina
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2020 - 01:58

Nasza córka po szkole kosmetycznej zamarzyła sobie, żeby mieć swój mały salonik. Szukaliśmy wiedzy i wsparcia i tak trafiliśmy do Venus Beauty. Tutaj w przesympatycznej atmosferze wybraliśmy sprzęt, mebelki i niezbędne akcesoria. Obsługa na najwyższym poziomie, odpowiedzieli na nasze wszystkie pytania i rozwiali wątpliwości. Jesteśmy wdzięczni, a córka ma już pierwsze klientki.

#25 hepina

hepina

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 08 styczeń 2021 - 18:26

W sklepie medycznym https://lumamed.pl/ można zakupić różnego rodzaju urządzenia, ale szczególnie artykuły medyczne. Jakieś rękawiczki jednorazowe, maseczki, ubrania i wiele innych przydatnych rzeczy w gabinecie kosmetycznym.

#26 mozaila

mozaila

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 13 styczeń 2021 - 17:47

Fajnie tez wygląda zabieg liftingu rzęs https://drogapiekna....-rzes-z-botoxem  Bardzo fajnie takie rzęsy potem się prezentują na co dzień, czy na wakacjach, nie trzeba się malować, wstajemy rano a oko wygląda na ładne i wypoczęte :) 

#27 Guest_Eleonora

Guest_Eleonora
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2021 - 01:53

W moim salonie cały sprzęt, urządzenie i meble mamy od Venus Beauty. Wszystko dopasowane do naszych potrzeb, szkolenia z obsługi sprzętu, wsparcie na każdym etapie. Polecam z całego serca.

#28 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2021 - 01:15

Z Venus Beauty wspólpracujemy już około roku i jak dotąd nie zawiodłam się. Pomagali nam w urzadzeniu naszych 3 salonow, nigdy nie było problemow. Otwieramy kolejny salon na wiosnę i na pewno będziemy korzystali z ofert VB

#29 Guest_justa

Guest_justa
  • Goście

Napisano 15 luty 2021 - 22:37

prowadzę z siostrą salon kosmetyczno-fryzjerski, ja odpowiadam za sprzęt fryzjerski i bardzo dobrze mi się sprawdza babylissPRO. Mają bardzo wysokiej jakośi urządzenia, poręczne, dobrze zaprojektowane.Można pracować efektywnie bo jak do tej pory nie sprawiały mi żadnych niespodzianek te sprzety

#30 Inga3344

Inga3344

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 luty 2021 - 00:51

Niedawno otworzyłam działalność i świadczę usługi kosmetyczne w domach klientek. W Venus Beauty zaopatrzyłam się w  kilka urządzeń do zabiegów domowych i jestem niesamowicie zadowolona. Klientki polecają mnie kolejnym osobom, powoli się rozkręcam.

#31 sandra00

sandra00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 01 marzec 2021 - 12:42

Jeśli masz zamiar wykonywać makijaż permanentny to mogę polecić ci ten sklep https://www.permanent24.pl/kupisz tutaj dosłownie wszystko co będzie ci potrzebne. Zaczynając na maszynce do pmu, a kończąc na świetnych pigmentach.

#32 Guest_makas

Guest_makas
  • Goście

Napisano 18 marzec 2021 - 23:28

Do salonu fryzjerskiego w wiele sprzetów zaopatrywałam się w hurtowniach fryzjerskich, na szczęście udało mi się zdobyć wszystkie urządzenia babyliss PRO, które chciałam kupić. Dobry sprzęt to podstawa, od dawna mam do czyneinia z tą marką urzadzeń w swojej pracy i zawsze dobrze mi się ich uzywa. 

#33 Jurek9898

Jurek9898

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 marzec 2021 - 15:15

Jezeli masz doswiadczenie w tym fachu i swoich klientów to musisz być w miare zorjentowany, wchodzac na rynek z marszu bez praktyki jest ciezko, polecam podzwonic po firmach i popytać na jakich materiałach robia i jakich producentów polecają moja żona kozysta z usug firmy Przedłużanie rzęs Dąbrowa Górnicza usługa wykonana dobrze i starannie

#34 fabiola

fabiola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 18:12

Szukałam sprzętu do mojego gabinetu podologicznego , zależało mi na czasie dostawy. Mało jest dostawców z tak szybka dostawą, a do tego korzystne możliwości finansowania. Polecam Venus Beauty. Na pewno będę wracała.

A widzisz, to coś do paznokci na pewno Ci się przyda. Poszukaj. Ja za to będę upiększać panie i na pewno nie będę mogła kosztów uniknąć. Tutaj https://sklep.lashbr.../rzesy-na-pasku mam już rzęsy, jakie muszę kupić. A to dopiero początek. 

#35 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 25 marzec 2021 - 19:10

Polecam firme Venus Beauty poleciła mi znajoma fryzjerka kiedy zakładałam swój mały salon kosmetyczny. Jestem bardzo zadowolona z doradztwa, dzięki czemu mam najpotrzebniejsze na start sprzęty. 

#36 Guest_Irmina

Guest_Irmina
  • Goście

Napisano 31 marzec 2021 - 20:46

Wykonuję makijaż permanentne i im podobne zabiegi. Kupiłam potrzebny sprzęt w Venus Beauty i przyznam szczerze, że dawno nie pracowało mi się tak dobrze, precyzyjne, doskonale dopasowane do dłoni, pozwalają wykonać najbardziej szczegółowe detale i klientki są niesamowicie zadowolone z rezultatów.

#37 Guest_Wiesia

Guest_Wiesia
  • Goście

Napisano 31 marzec 2021 - 20:49

Z uniwersalnych urządzeń do gabinetu kosmetycznego mogę polecić kombajny kosmetyczne z Venus Beauty. Jest w pełni spersonalizowany do moich i moich klientek, w moim ulubionym kolorze z zabiegami wybranymi przeze mnie, a nie jakiś przypadkowy gotowiec. Przyznam szczerze że cenowo nie był tani, ale jest bardzo popularny wśród moich klientek, wiec na pewno szybko się zwróci.

#38 marmur87

marmur87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 11 kwiecień 2021 - 20:37

Na pewno podstawą są też przedmioty potrzebne do regulacji rzęs, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://amazinglashe...Vetus-ST-15/760, gdzie znajdziesz świetne pęsety do rzęs. Ale nie tylko, bo i inne rzeczy do rzęs też tam znajdziesz.

#39 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2021 - 22:08

Świetny gabinet kosmetyczny, oferujący szeroki wachlarz usług od fryzjerstwa, manicure, pedicure do zabiegów kosmetycznych znajduje się w Gdyni. Jest to salon Dolce Vita Eksperci Urody. Polecam to miejsce. Pracują tam świetne specjalistki.

#40 Guest_palloma

Guest_palloma
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2021 - 20:47

a gdzię się zaopatrujecie jesli chodzi o sprzęt fryzjerski? Mam możliwosc przejecia salonu bez sprzetu i musze szybko się zdecydować, wiem, ze na pewno urzadzenia od Babyliss PRO chcę bo już na nich dosyć dlugo pracuję w moim obecnym miejscu, teraz pracuję u kogoś

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych