Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Drzwi

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 579 postów

Napisano 11 luty 2020 - 15:02

Dzień dobry. Witam się ze wszystkimi serdecznie i od razu przechodzę do pytania. Mianowicie szukam opinii o firmie safedoor.pl. Chcę kupić i zamontować drzwi zewnętrzne w Krakowie i Nowej Hucie (w sklepach) i zastanawiam się nad wyborem tej firmy. Z góry dzięki za pomoc.

#2 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 13 luty 2020 - 17:15

Niestety nie słyszałam nigdy. To chyba też jakaś informacja ;)

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#3 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 18 luty 2020 - 10:17

też nie słyszałam o takiej firmie... Jednak jeśli będziesz szukać drzwi wewnętrznych to polecam drzwi przesuwne z mirjan24 :) Bardzo dobra jakość i cena bardzo przystępna! ;)

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 maj 2020 - 14:43

a ktoś kupował drzwi od gerde.pl?

#5 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 17:26

Drzwi wewnętrzne polecam zamówić od firmy Kornik. Firma oferuje produkty najwyższej jakości, z litego drewna. Są wykonane solidnie i precyzyjnie. Jest to zakup jednorazowy, na całe życie. Sam w mieszkaniu i biurze bam drzwi od Kornika.

#6 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 17:26

Drzwi wewnętrzne polecam zamówić od firmy Kornik. Firma oferuje produkty najwyższej jakości, z litego drewna. Są wykonane solidnie i precyzyjnie. Jest to zakup jednorazowy, na całe życie. Sam w mieszkaniu i biurze bam drzwi od Kornika.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2021 - 11:42

ciekawą ofertę ma firma gerde.pl

#8 Nasus

Nasus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 13:37

wow

#9 Siłowy

Siłowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2021 - 17:07

Nie wiem jaka firma montuje (porównaj ceny) ale dobrą jakość mają w polskone, dre albo porta. Te firmy są znane i mają bardzo dobre produkty. Sprawdź ceny, bo koszt montażu może się mocno różnić,

#10 pro3l8m

pro3l8m

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów

Napisano 22 czerwiec 2021 - 20:55

Dzień dobry. Witam się ze wszystkimi serdecznie i od razu przechodzę do pytania. Mianowicie szukam opinii o firmie safedoor.pl. Chcę kupić i zamontować drzwi zewnętrzne w Krakowie i Nowej Hucie (w sklepach) i zastanawiam się nad wyborem tej firmy. Z góry dzięki za pomoc.

Szczerze mówiąc nie znam nikogo kto ma drzwi z Safe Door raczej wybrałbym firmę, którą poleci mi ktoś znajomy, która jest sprawdzona. W Krakowie znajdziesz salony partnera firmy Aluhaus. Na https://www.aluhaus....zwi-zewnetrzne/ sprawdź sobie ich ofertę, ja mam drzwi tej firmy i sąsiad mi ich polecił. Kolega w pracy podrzucił katalog jak słyszał, że szukam producenta drzwi zewnętrznych do domu. Moźe też znajdziesz coś dla siebie. 

#11 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 23 czerwiec 2021 - 13:56

Od siebie polcam na drzwiach zewnętrznych nie oszczędzać. Drzwi są bardziej narażone na warunki srodowiskowe niż drzwi wewnątrzlokalowe (szczególnie jeśli są to drzwi w domku).

Poza tym chodzi tutaj o kwestie bezpieczeństwa.

Dobrze będzie się też zastanowić nad porządnym domofonem https://poradnikbudo...wybrac-domofon/Na stronie są porady jak wybrać. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#12 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 02 lipiec 2021 - 07:08

Rzuciła mi się kiedyś oferta Aluhaus w oczy jak przeglądałam na necie artykuły na temat drzwi zewnętrznych. Ostatecznie znalazłam salon sprzedażowy w swoim mieście, porozmawiałam ze sprzedawcą zabrałam do domu katalog oraz cennik. Dobrałam z mężem drzwi, które nam odpowiadały najbardziej a do tego nowoczesne rozwiązania jak klawiatura numeryczna zamiast klasycznego zamka (pomysł męża). Wybór okazał się być trafiony w 10, a drzwi sprawują się dobrze. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych