Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe

księgowa

wróć do serwisu Księgowość 49 odpowiedzi w tym temacie

#41 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 614 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 11:24

Osobiście mam bardzo pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o ofertę www.kalkulatorksiegowy.pl/sklep/. Świetna opcja dla firm, które chcą lepiej zarządzać sprawami finansowymi. Poza tym to doświadczone osoby, które chętnie dzielą się wiedzą i są w stanie coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o rozwiązania, które w firmie warto wdrożyć odnośnie zarządzania finansami.

#42 dyscya12

dyscya12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2021 - 08:57

A korzysta ktoś z was z aplikacji księgowych? Są coraz bardziej w modzie i zastanawiam się czy jest sens przerzucania sie na to.

Firma shan.pl to od ponad 20 lat dystrybutor artykułów szkolnych, biurowych, plastycznych, dekoracyjnych. Znajdziesz w naszej ofercie  koperty kolorowe ozdobne, papier kolorowy do origami, papier kredowy, papier ksero kolorowy, przekładki do segregatora i wiele innych produktów.

#43 Guest_Adam B.

Guest_Adam B.
  • Goście

Napisano 22 październik 2021 - 15:22

z reką na sercu moge polecic superksiegi.pl.  tej firmie pracuja sami fachowcy od rachunkowosci i ksiegowosci, jestem bardzo zadowolona z ich uslug, ze zawsze wszystko jest na tip top.

#44 taxeo

taxeo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 96 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 październik 2021 - 20:43

Zapraszam do naszego biura :)

#45 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 684 postów

Napisano 09 listopad 2021 - 13:05

Wiesz co tutaj na pewno warto ułatwić sobie zadania księgowe z pomocą programu Faktura Vat 2021 od https://www.rafsoft.net/ jak chcesz sprawnie fakturować online,  czy wystawiać rachunki. Do tego m.in seryjne drukowanie dokumentów, eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, czy też wiele języków, kursy walut NBP i EBC. Pozdrawiam!

#46 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 13 listopad 2021 - 14:27

Bardzo dobrą współpracę wspominam z biurem superksiegi.pl kiedy jeszcze prowadziłem firmę. Zawsze wszystko rzetelnie zrobione, na czas.

#47 emil07

emil07

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 grudzień 2021 - 13:18

Kancelaria i biuro rachunkowe https://kglegeartis.pl oferuje swoim klientom coś więcej niż tylko księgowość.  To miejsce gdzie znajdziecie kompleksową obsługę księgowo-prawną z uwzględnieniem najnowszych przepisów prawnych.

#48 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2021 - 15:30

Kogo polecacie do rozliczeń firmy z branży finansowej? pozdrawiam

Polecam obsługę online -Biuro Rachunkowe KONKRET, łatwy kontakt, sprawdzone i rzetelne biuro. Sama korzystam i jestem zadowolona ze współpracy.

#49 Chohol

Chohol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 08:16

Ja ze swojej strony szczerze polecam Biuro rachunkowe dla fajnych firm - TAXBEE mają dobre ceny i są bardzo dokładni. Więcej można przeczytaj tutaj: www.taxbee.pl

#50 oxana

oxana

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano wczoraj, 14:26

Jak prowadzicie firmę w Krakowie to mogę polecić https://fcenter.pl/uslugi/- firma z dużym doświadczeniem, działają kompleksowo. Oferują usługi księgowe, obsługę kadrowo płacową, doradztwo podatkowe, można u nich wziąć wirtualne biuro. jak dla mnie bardzo ważne było to, żeby firma zapewniała max usług w jednym miejscu, to wygoda i duże uproszczenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych