Skocz do zawartości

Używany duży VAN. Gdzie?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Seba

Guest_Seba
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 13:55

Szukam dla swojej sporej rodzinki (2+4) nowszego auta, które nas pomieści. Chcę postawić na używane, ale z jakiegoś sprawdzonego źródła, może firmy. Polecicie jakieś ciekawe miejsca z dobrymi ofertami?

#2 Guest_Dario

Guest_Dario
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 12:06

Szukam dla swojej sporej rodzinki (2+4) nowszego auta, które nas pomieści. Chcę postawić na używane, ale z jakiegoś sprawdzonego źródła, może firmy. Polecicie jakieś ciekawe miejsca z dobrymi ofertami?

W takim razie postaw na auto po kontrakcie leasingowych. To są auta z polskich salonów, z historią serwisową z ASO i oryginalnym przebiegiem. To są chyba obecnie najbardziej wiarygodne auta używane na rynku. Spory wybór różnych marek znajdziesz na pewno na Master1, ale i w różnych autoryzowanych salonach też są takie auta. 

#3 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 10:34

W takim razie postaw na auto po kontrakcie leasingowych. To są auta z polskich salonów, z historią serwisową z ASO i oryginalnym przebiegiem. To są chyba obecnie najbardziej wiarygodne auta używane na rynku. Spory wybór różnych marek znajdziesz na pewno na Master1, ale i w różnych autoryzowanych salonach też są takie auta. 

Podłączam się pod słowa @Dario. W Master1 są sprawdzone samochody, więc warto przejrzeć ich ofertę. Tym bardziej, że mają spory wybór różnych marek, także w VAN-ach 

#4 Guest_Kubek

Guest_Kubek
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 09:49

Maste1 akurat nie znam, ale jak wszyscy polecają to warto sprawdzić. Znam za to auta pokontraktowe (jeżdżę takim) i uważam, że to jedyne pewne samochody używane na rynku. Szukaj tylko wśród takich, a ryzyko, że nadziejesz się na wadliwy egzemplarz jest bardzo niewielkie. 

#5 Magdalena-KW

Magdalena-KW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 luty 2020 - 10:42

Lepiej kupić suva 3-latka czy nowego? Czy może wynajem? Co radzicie?

#6 karh.pl

karh.pl

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 11 marzec 2020 - 15:35

Lepiej kupić suva 3-latka czy nowego? Czy może wynajem? Co radzicie?

W najmie warto zwrócić uwagę na cenę pojazdu - ta zwykle podawana jest jako katalogowa, a w praktyce często przy zakupie oferowany są duże rabaty.

Adwokat dr Aleksandra Rychlewska-Hotel kancelaria Katowice

ul. Gliwicka 6/2a

40-079 Katowice

tel. +48 323070094

https://katowice.karh.pl/

#7 tomeka

tomeka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 20:41

Ja szukałem auta pod zabudowę serwisową . Jeśli masz więcej pieniędzy polecam ci auta poligonowe. Auto z polskiego salonu z pewną historią nie jak ma to się przy autach importowanych. 

#8 Martyneczka

Martyneczka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 21 maj 2020 - 21:34

Jest taka strona jak tutaj  https://bziuk.pl/wyp...mochodow-krakowAle to jest w Krakowie. Co do Vanów to wiem, ze tez jest możliwośc ich wynajęcia. I np sa vany takie osobowe coś chyba jak Combo. Nie wiem, zobaczcie  sobie ;) Tam macie też więcej rzeczy do wynajęcia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych