Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przelew wynagrodzeń

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 agach

agach

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 luty 2020 - 21:00

Cześć dziewczyny. Od niedawna jestem Specjalistą ds. płac w szkole średniej. Mój zakres obowiązków jest mi znajomy, jak najbardziej. Ale pierwszy raz spotykam się z tym, że to ja wyliczam (a dokładnie system) wysokość wynagrodzenia i OSOBIŚCIE, ręcznie, dziesiątego dnia miesiąca, wykonuje przelewy wynagrodzenia na konto. Jak to wygląda u Was? Prawie 17 lat przepracowałam jako Kasjer Główny (nie biletowy) w PKSie i miałam do czynienia z kadrami, ale nie w takim stopniu.

Nie jest to dziwne? Jak wygląda u Was praca jako "kadrowe" i "płacowe" ?Zaczęłam pracę bez żadnego szkolenia, więc chętnie poczytam to, co mi napiszecie.

Pozdrawiam Aga

#2 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19896 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 02 luty 2020 - 08:36

Nic w tym dziwnego, naliczasz wynagrodzenia i dokonujesz przelewów tych wynagrodzeń.

#3 Guest_Gregor

Guest_Gregor
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 12:30

Czemu dopiero 10 robisz przelewy ? Do 10 mają być już na moim koncie

#4 agach

agach

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 luty 2020 - 13:15

Czemu dopiero 10 robisz przelewy ? Do 10 mają być już na moim koncie

Główna Ksiegowa tak mi kazała robić jak przyszłam do pracy. Powiedziała, że moja poprzedniczka tak robiła i mam tak robić, bo każdy się do tego przyzwyczaił. Czasami jest tak, że komputer się zawiesza i muszę robić nadgodziny, bo trzeba porobić przelewy. Dlatego wydaje mi się, że mój system pracy jest zły... więc tu napisałam i chcę się dowiedzieć jak wygląda to prawidłowo. Do 10ego rozdaje fiszki, a 10ego robię przelewy.

#5 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 765 postów

Napisano 02 luty 2020 - 14:14

Przelewy powinny być zrobione na tyle wcześniej , aby 10  pracownik mógł skorzystać z kasy

Przelanie dopiero 10 takiej opcji nie daje na pewno wszystkim pracownikom , fiszki można rozdać 10 i później

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 13:04

a co za problem zrobić (wprowadzić do banku) przelewy nawet i 7 z datą na konkretny dzień?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych