Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc prawna

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 DariaPaulak

DariaPaulak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 luty 2020 - 10:38

Czy możecie wskazać kancelarię w Opolu, która świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego?

#2 igaLS

igaLS

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 01 luty 2020 - 18:53

Myślę, że jeśli interesuje Cię pomoc prawna w opolu to powinnaś sprawdzić kancelarię Hilarowicz. Z tego co kojarzę to specjalizują się właśnie w sprawach rodzinnych. Zresztą szczegóły znajdziesz na ich stronie.

#3 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 07:18

Sprawy rodzinne pozostają często w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam do moich artykułów na Tym Portalu względnie na mój blog

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 740 postów

Napisano 03 luty 2020 - 13:14

Według mnie dobry adwokat w Opolu jest tylko z kancelarii https://www.kancelariasc.com.pl/. Korzystając z ich usług byłem w szoku, że tak wiele mogą mi pomóc, nie miałem kontaktu nigdy z tak dobrym adwokatem.

#5 Guest_żena

Guest_żena
  • Goście

Napisano 26 maj 2020 - 13:42

Mi pomocy prawnej udzielili w kancelarii Cejrowski. Dobrze, że zdecydowałam się na ten ruch, bo sama nie byłabym w stanie tego załatwić. 

#6 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 131 postów

Napisano 28 maj 2020 - 07:34

Nic tylko zapytać o taką, skontaktować się z kancelarią prawną. Nie powinno to być żadnym problemem;) Sprawdź sobie tą kancelarie z Poznania https://lexperiens.pl/ Tu można znaleźć bardzo szeroki zakres pomocy prawnej i przed rozpoczęciem jakichkolwiek zadań wszystko będzie ustalane krok po kroku razem z końcową wyceną. Warto się dobrze przygotować do konkretnych działań, a wiadomo, że doświadczone osoby, czyli w tym przypadku adwokaci, najlepiej powinni się sprawdzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych