Skocz do zawartości

Zdjęcie

Badania na boreliozę

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 09:42

Rozmawiałem ze znajoma ostatnio i wspomniałem jej, ze miałem na jesieni kilka kleszczy. Ta powiedziałą,ze powinienem zrobić badania na boreliozę.

Jakie mogę wykonać? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:23

Badań jest bardzo wiele ale nie wszystkie są miarodajne... Zwykłe badania na wykrycie boreliozy lub bardziej zaawansowany Wester Blot działają u nielicznych szczęściarzy. Dlatego nawet jeżeli wyjdzie wynik ujemny, a Twoje symptomy są podobne do tych opisanych – nie poddawaj się, borelioza może się ukrywać. Trochę bardziej skuteczne są badania KKI.

Polecam skontaktować się z tą klinika:

http://klinikaboreliozy.pl/

Jest to klinika, która specjalizuje się w leczeniu boreliozy tak wiec powinni Ci doradzić jakie badania będa najskuteczniejsze. 

#3 PaniKtos

PaniKtos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 12:29

Chyba Elisa była najlepsza, zainteresuj się od razu protokołem Buhnera, zawsze lepiej wcześniej niż później.

#4 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 711 postów

Napisano 21 luty 2020 - 08:59

Badania i szczepienia na boreliozę warto i nawet trzeba robić. Problem jest dosyć powszechny i bardzo poważny. Sama choroba jest groźna i niebezpieczna, o czym napisano szerzej tutaj. Ważne jest też zapobieganie i idąc w miejsca, gdzie jest duo kleszczy, trzeba wiedzieć jak uniknąć ugryzienia.

#5 Ares990

Ares990

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 00:05

Skonsultuj najpierw z lekarzem jakie badania należy wykonać w tym przypadku. Nie musisz iść specjalnie do przychodni, istnieją konsultacje lekarskie online, dzięki czemu unikniesz kolejek i długiego oczekiwania na opinie lekarza. Jest to fajne rozwiązanie z którego sam korzystam od czasu do czasu. Zdrowia życzę 

Najmroczniejsze czeluści piekieł zarezerwowane są dla tych, którzy zdecydowali się na neutralność w dobie kryzysu moralnego...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych