Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Program finansowo-księgowy nie sprawdzi, czy na fakturze są towary wrażliwe

wróć do serwisu INFOR.pl 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Infor.pl

Admin Infor.pl

Nowy użytkownik

• Administratorzy forów
  • 0 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 14:09

Nie ma problemu, by oprogramowanie sygnalizowało, że należność brutto przekracza 15 tys. zł. Gorzej z ostrzeżeniem, że sprzedaż dotyczy towarów i usług wymienionych w załączniku nr 15 do ustawy o VAT.

Powrót do artykułu: Program finansowo-księgowy nie sprawdzi, czy na fakturze są towary wrażliwe

#2 Guest_br_Libra

Guest_br_Libra
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 14:09

Nie do końca to prawda. W przypadku zintegrowanych systemów księgowych program bez problemu sprawdzi czy towar jest wrażliwy. Podobnie Biuro rachunkowe, które importuje dokumenty od klienta również dostanie sygnał o takim towarze. Niestety Symfonia sobie z tym nie poradziła w raks to działa i nie ma problemu z kontrolą

#3 Guest_kormoran34

Guest_kormoran34
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 01:01

zastanawiałem się czy nie prowadzić sobie księgowości samemu ale w momencie kiedy mi się rozrosła firma absolutnie nawet nie próbuję się tego podjąć. wprawdzie są dla przedsiębiorcy udogodnienia typu programów online do fakturowania, które sprawdzają się tak jak ten wyśmienicie wprowadzając szereg udogodnień, choćby automatyzację dodawania informacji o płatności w split payment ale mnogość kruczków i wymagań US, że choćby nie wiem co - no nie podjąłbym się samodzielnej księgowości

#4 Doradca

Doradca

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 luty 2020 - 13:32

zastanawiałem się czy nie prowadzić sobie księgowości samemu ale w momencie kiedy mi się rozrosła firma absolutnie nawet nie próbuję się tego podjąć. wprawdzie są dla przedsiębiorcy udogodnienia typu programów online do fakturowania, które sprawdzają się tak jak ten wyśmienicie wprowadzając szereg udogodnień, choćby automatyzację dodawania informacji o płatności w split payment ale mnogość kruczków i wymagań US, że choćby nie wiem co - no nie podjąłbym się samodzielnej księgowości

Bardzo dobra decyzja. Zbyt dużo różnych kruczków, jak sam napisałeś. Ja też samodzielnie nawet nie próbowałem prowadzić. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tych usług specjalistom, którzy mogą je świadczyć w ramach tzw. outsourcingu. Gdybyś potrzebował kogoś sprawdzonego to polecam firmę SEKA S.A. - https://www.seka.pl/...0-out-kadr-plac

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych