Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Rolety

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 12:14

Słuchajcie, mam takie pytanie – muszę podjąć szybko ostateczną decyzję: plisy czy rolety w mieszkaniu? Gdzie kupić te rolety i plisy? Kraków i Nowa Huta interesowałyby mnie najbardziej – nie chce mi się nigdzie dalej jeździć. Czy ma ktoś plisy lub rolety od firmy SafeDoor? Jak się sprawdzają? Jak z praniem, użytkowaniem? Nie chcę się naciąć i wolałabym wiedzieć.

#2 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 04 luty 2020 - 12:34

Ja wole firanki. Rolety to bardziej do biura moim zdaniem pasują.

#3 SingZinng

SingZinng

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 18:59

Moim zdaniem obecnie rolety to opcja lepsza. Wyglądają lepiej, są funkcjonalne, dobierasz materiał jak chcesz. Jeżeli pasuje Ci takie ograniczanie światła, jak w przypadku żaluzji, to rolety dzień-noc. Jeżeli natomiast szukasz rolet czy żaluzji w Krakowie, w Hucie, koniecznie sprawdź ofertę Solar - działają w Krk właśnie

#4 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2020 - 09:47

Rolety wyglądaja świetnie i pasują tak naprawdę do każdego rodzaju pomieszczenia, więc warto na nie stawiać. Ja mam rolety od firmy Roltex z Wrocławia - są tanie i solidnie wykonane.

#5 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 27 maj 2020 - 13:38

U nas świetnie się sprawdziły rolety noc-dzień, są bardzo praktyczne i pasują do nowoczesnych wnętrz.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 12 sierpień 2020 - 11:17

U nas tak samo! Kliknijcie link, jeśli chcecie wiedzieć, jak je dopasować do okien. I jeszcze polecę mini rolety dzień/noc, których montaż jest bezinwazyjny. Do biura czy mieszkania na wynajem to najlepsze rozwiązanie.

#7 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 30 sierpień 2020 - 19:04

A czy moskitiery poznań już macie? No, bo jak nie, to warto pomyśleć o zakupie czegoś takiego. W ten sposób zapewnicie sobie  ochronę przed wpadającym robactwem, gdy będziecie mieć otwarte okno.

#8 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 30 sierpień 2020 - 21:13

Też polecam dzień-noc. Mamy takie w całym mieszkaniu i sprawdzają się świetnie.

#9 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 wrzesień 2020 - 07:55

Ja na Twoim miejscu wybrałabym rolety materiałowe. Sama takie posiadam i jestem z nich w 100% zadowolona. Rolety posiadają ciekawy design oraz możliwość dostosowania do każdego okna. Dodatkowo bardzo dobrze zaciemniają pomieszczenie. Możesz sprawdzić ofertę sklepu www.ergomonterzy.pl. Na pewno coś Ci wpadnie w oko.

#10 Fera

Fera

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 07:49

Według mnie rolety powinny być lepszej jakości. One skupiają na sobie wzrok gości i nas samych także. Postawmy na ładne, dobrej jakości rolety. Ja zamawiałam w Agata Rolety bezpośrednio od producenta i w dobrej cenie udało mi się kupić. Jestem zadowolona z efektu, świetnie się układają na oknach.

#11 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 771 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 23:02

Sporo jest tych rolet do wyboru - różne typy i kolory... ja dopiero przymierzam sie do zakupu, ale tak myślę, że chyba na rolety rzymskie z https://www.roltis.pl/ sie zdecyduję, bo najbardziej odpowiadają moim gustom. Ale z żoną jeszcze muszę się w tej sprawie naradzić

#12 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 27 listopad 2020 - 07:36

To juz praktyczniejsze są dzień noc, w dodatku możesz za ich pomocą regualować dopływ światła i jego natężenie.

#13 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 16 grudzień 2020 - 14:42

Owszem rolety dzień noc mają wiele zalet, ale też wady, o których piszą m.in. tutaj. Warto na przykład wiedzieć, że są dość trudne do utrzymania w czystości.

#14 hepina

hepina

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 27 styczeń 2021 - 12:04

Jak dla mnie dzień noc nie są dobre. Całe zasłonięte i tak przepuszczają światło, więc ja wolę kupić normalne rolety zaciemniające. Do tego obowiązkowo firanki. Modne są te takie panele, w https://firanygramar.pl/ można takie kupić w kształcie litery V.

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 13:35

zerknij na ofertę ewanokna.pl

#16 pro3l8m

pro3l8m

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 05 czerwiec 2021 - 08:59

Ja podobnie jak Fera polecam Agatę Rolety. Zamawialiśmy 2 lata temu rolety i jeszcze niedawno dodatkowo moskitiery. Jestem zadowolony z jakości.

#17 clsau123

clsau123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 08 czerwiec 2021 - 08:11

Firanki i tyle

Rolety wewnętrzne to ważny element dekoracyjny w każdym mieszkaniu, domu, czy biurze. Zapewniają prywatność i odpowiednią ochronę przed słońcem. https://dopasujrolet...ety-wewnetrzne

#18 katarzynka88

katarzynka88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 lipiec 2021 - 21:58

Agata Rolety to dość znana firma. Sama znam ze 3 osoby, które oprócz mnie zamawiały u nich osłony okienne jak plisy czy rolety. Nic dziwnego, jakość obroni się sama, a ja jestem bardzo zadowolona.

#19 Guest_David

Guest_David
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2021 - 23:07

Polecam - z mojego doświadczenia - plisy od marki Nafi. U mnie wyglądają i działają dobrze. Można je dopasować nawet do bardziej nietypowego pod względem wymiarów okna, a także do okna dachowego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych