Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rolety

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 12:14

Słuchajcie, mam takie pytanie – muszę podjąć szybko ostateczną decyzję: plisy czy rolety w mieszkaniu? Gdzie kupić te rolety i plisy? Kraków i Nowa Huta interesowałyby mnie najbardziej – nie chce mi się nigdzie dalej jeździć. Czy ma ktoś plisy lub rolety od firmy SafeDoor? Jak się sprawdzają? Jak z praniem, użytkowaniem? Nie chcę się naciąć i wolałabym wiedzieć.

#2 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 04 luty 2020 - 12:34

Ja wole firanki. Rolety to bardziej do biura moim zdaniem pasują.

#3 SingZinng

SingZinng

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 kwiecień 2020 - 18:59

Moim zdaniem obecnie rolety to opcja lepsza. Wyglądają lepiej, są funkcjonalne, dobierasz materiał jak chcesz. Jeżeli pasuje Ci takie ograniczanie światła, jak w przypadku żaluzji, to rolety dzień-noc. Jeżeli natomiast szukasz rolet czy żaluzji w Krakowie, w Hucie, koniecznie sprawdź ofertę Solar - działają w Krk właśnie

#4 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 maj 2020 - 09:47

Rolety wyglądaja świetnie i pasują tak naprawdę do każdego rodzaju pomieszczenia, więc warto na nie stawiać. Ja mam rolety od firmy Roltex z Wrocławia - są tanie i solidnie wykonane.

#5 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 27 maj 2020 - 13:38

U nas świetnie się sprawdziły rolety noc-dzień, są bardzo praktyczne i pasują do nowoczesnych wnętrz.

#6 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 902 postów

Napisano dziś, 11:17

U nas tak samo! Kliknijcie link, jeśli chcecie wiedzieć, jak je dopasować do okien. I jeszcze polecę mini rolety dzień/noc, których montaż jest bezinwazyjny. Do biura czy mieszkania na wynajem to najlepsze rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych