Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podwyższenie emerytury dla policjantów

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672007 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 22:25

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Opolu uchylił decyzję komendanta wojewódzkiego policji, który odmówił funkcjonariuszowi wystawienia zaświadczenia o wykonywaniu pracy z narażeniem życia, stanowiącego podstawę do ubiegania się o wyższą emeryturę przez policjantów.

Powrót do artykułu: Podwyższenie emerytury dla policjantów

#2 Guest_Michała Wodzisławia.

Guest_Michała Wodzisławia.
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 22:25

Jestem też Polakiem i też zasługuje na to aby prawo było dla wszyskich .Okazuje się ze prawo łamią prokuratorzy adwokaci prawnicy .Gdzie jest logika prawa proszę powiedzieć gdzie jest prawo w koszu na smiecji Proszę mi powiedzieć wszyskim dla czego jak ja lub inni zalania prawo obrazu są podawaniu każe .A tacy z kasty są chronieni czym się suguriecje ze mają immunitet prawo jest dla wszyskich drogowe i powinien Policjant ktury zaczynie prokuratora czy adwokata czy prawnika odebrał prawo jazdy i samochód na laweta na parking policyjny i policjant ma prawo aresztować takiego delikwenta i włos galowy ma mu nie spaść policjantowi a tu jest inaczej kasecie policjantów za to że zaczynają pijanego prokuratora czy adwokata czy prawnika za co kasecie tego policjanta tego nie umiem zrozumieć .Jest na służbie wykonuje pracę i jest na prawie .Prawo drogowe jest dla wszyskich kierowców więc proszę stosować prawo dla wszyskich nie dla ty ci kasty nie prawo a dla polskiego Polaka zwykłego inne prawo to coś tu jest nie tak z tom policja w Polsce albo będziecie traktować prawo dla wszyskich albo każdy jedzie po drogach 200 nalicznikow i mu wszysko będzie wolno . Jest prawo dla psa nie dla Polaka dla czego policja w Niemczech odbiera prokuratorowi prawo i aresztuje to na drodze bo popełnia przestępstwo a w Polsce co jest prawo dla kota i psa zrobione.Wstydze się ze tak policja podchodzi do takiego prawa .Prowo drogowe jest prawem ludzi wszyskich i proszę przeszczegal tego prawa przez policjanta ma prawo aresztować prokuratora i prawnika bądź adwokata jak popełni przestępstwo drogowe .A policja puszcza przestępcę wolno .Czy policja dobrze się czuję ten Policjat .Widze ze ten Policjat popełnia sam prawo i łamie jak puszcza przestępcę wolno to jest moje i tysięcy innych kierowców zdanie .Wstyt normalnie wat ze tak policja się zachowuje na drodze .

#3 coli

coli

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 714 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 22:35

Pusty łbie zacznij od ortografii , a nie tu wyjeżdżasz z polityką

A  KASTA  kierowców to dopiero jest KASTA 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych