Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dodatek dla samotnej matki w 2020 roku

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516588 postów

Napisano 26 styczeń 2020 - 02:50

Ile wyniesie dodatek dla samotnej matki w okresie od 1 listopada 2019 roku do 31 października 2020 roku? Jaki jest próg dochodowy w celu otrzymania dodatku w okresie zasiłkowym 2019/2020?

Powrót do artykułu: Dodatek dla samotnej matki w 2020 roku

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 02:50

Kwota zasiłku śmieszna, a kryteria wow. Jestem sama, opiekuje się dzieckiem i boli, że pomocy z nikąd.

#3 Guest_Mateusz Ceglak

Guest_Mateusz Ceglak
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 18:19

WAŻNE

#4 Guest_Matka

Guest_Matka
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2020 - 16:28

To są jakieś kpiny, dzieci chcą zeby rodzic ale pomocy z nikąd....Jak matka ma wychować dziecko nie majać zadnej pomocy....Te śmieszne kryteria to chyba jakiś bezmózgowy głąb wymyślał...Nie mający żadnej wiedzy na temat ile kosztuje utrzymanie dziecka, a nie sorry ..obliczała to osoba zarabiająca "średnią "krajową czyli 25tys ..Eh

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2020 - 17:03

Najlepsze jest to, że alimenty z FA po 500 zł na dziecko to nie dochód a świadczenia rodzinne ale alimenty, który płaci ojciec ...jakieś żałosne 300,00 czy 400,00 to już dochód podwyższający próg dochodowy do obliczenia prawa do zasilku rodzinnego czy dodatku dla samotnej matki. I w takim przypadku taka pomoc normalnej pracującej matce już nie przysługuje. Zeby nie było to jestem mamą czwórki dzieci, z których dwoje jest jeszcze niepełnoletnich a tak przy okazji z ponad 25 letnim stażem pracy i wyższym wykształceniem. I nie mam jeszcze 55 lat. Można... jeśli ma się w miarę zdrowe dzieci i nie jest się totalnym leniem. Tylko wtedy państwo nie pomaga a karze. To nie są kpiny jak pisze jedna z mam... to ewidentna dyskryminacja.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2020 - 17:04

Najlepsze jest to, że alimenty z FA po 500 zł na dziecko to nie dochód a świadczenia rodzinne ale alimenty, który płaci ojciec ...jakieś żałosne 300,00 czy 400,00 to już dochód podwyższający próg dochodowy do obliczenia prawa do zasilku rodzinnego czy dodatku dla samotnej matki. I w takim przypadku taka pomoc normalnej pracującej matce już nie przysługuje. Zeby nie było to jestem mamą czwórki dzieci, z których dwoje jest jeszcze niepełnoletnich a tak przy okazji z ponad 25 letnim stażem pracy i wyższym wykształceniem. I nie mam jeszcze 55 lat. Można... jeśli ma się w miarę zdrowe dzieci i nie jest się totalnym leniem. Tylko wtedy państwo nie pomaga a karze. To nie są kpiny jak pisze jedna z mam... to ewidentna dyskryminacja.

#7 Guest_Mailo

Guest_Mailo
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2020 - 15:19

Polska to jest super kraj dla przekręciarzy uczciwoscia to tylko garba mozna sie dorobic i nerwicy sama chowan dziecko pomocy z nikad bo jestem za bogata na te gifty od panstwa 2700 netto opłaty zycie i wez tu człowieku zyj paranoja a druga strona bawi sie swietnie prowadzi z nowa zone firme oczywiscie spzo.o. nic na siebie alimentów zeległch na 70 tys i gra gitara wszyscy rozkłądaja ręce nikt nic nie moze porazka poprost

#8 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 07 październik 2020 - 12:01

Dlaczego nikt nie weryfikuje wniosku o samotnym wychowywaniu dziecka, w większości przypadków to zwykłe kombinatorstwo. Nie zawierają związków w urzędzie stanu cywilnego ,bo można brać pieniądze. Zwykłe pasożytnictwo. Czego jeszcze nie pobierają ....Taki zasiłek , zapomogę przekazać matce faktycznie samotniej nawet trzykrotność, czy gminy nie znają sytuacji?? Kpina z ludzi uczciwie pracujących .

#9 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 07 październik 2020 - 12:01

Dlaczego nikt nie weryfikuje wniosku o samotnym wychowywaniu dziecka, w większości przypadków to zwykłe kombinatorstwo. Nie zawierają związków w urzędzie stanu cywilnego ,bo można brać pieniądze. Zwykłe pasożytnictwo. Czego jeszcze nie pobierają ....Taki zasiłek , zapomogę przekazać matce faktycznie samotniej nawet trzykrotność, czy gminy nie znają sytuacji?? Kpina z ludzi uczciwie pracujących .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych