Skocz do zawartości

Zdjęcie

prosze o rade

sąsiad

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 mario225

mario225

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 19:57

Prosze powiedzcie mi jak wyglada sprawa w takiej sytuacji. okolica jest zadysponowana jako domki jednorodzinne. my teraz dzielimy nasze pole na działki 10 sztuk. sasiad obok swojej dzialki kupil inna prawdopodobnie budowlana bo watpie zeby była usługowa ze wzgledu na zabudowania. problem jest taki ze smieci z tych tirów. hałasuje i parkuje 6 zestawów tirow i jedna dodatkowa przyczepe. czy uda sie takiego sasiada wykurzyc z tym bajzlem w miejsce do tego odpowiednie ? pytam bo mi juz sie odgrazał jak normalnie o bałaganie mowilem a ciekawy jestem po kogo stronie jest prawo?? Nie stwarzał bym problemu ale nikt takiej działki budowlanej nie bedzie chcial jak zobaczy ze za oknem ma 6 tirow.. prosze o jakies informacje.

#2 Witch

Witch

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8788 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 20:56

wszystko zależy od tego, jakie przeznaczenie ma działka ;

podobne, niepożądane działania "sąsiada", mieszkańcy osiedla, przy pomocy prawnika,  usunęli z sąsiedztwa 

#3 mario225

mario225

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 22:39

dziekuję za wypowiedz. ciekawe czy wizyta w gminie wystarczy czy własnie trzeba bedzie sie ciagać po sądach.

wszystko zależy od tego, jakie przeznaczenie ma działka ;

podobne, niepożądane działania "sąsiada", mieszkańcy osiedla, przy pomocy prawnika,  usunęli z sąsiedztwa 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sąsiad

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych