Skocz do zawartości


Zdjęcie

świadectwo pracy Dyrektora instytucji kultury


wróć do serwisu Kadry 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 MaSu

MaSu

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 09:14

Witam. Kto powinien wystawić świadectwo pracy Dyrektorowi instytucji kultury? Akta osobowe zgodnie z przepisami przechowywane i prowadzone są przez instytucję kultury. Dyrektor sam sobie świadectwa nie podpisze, nie ma też wyznaczonej osoby do podpisywania dyrektorowi dokumentów z zakresu prawa pracy. Czy świadectwo sporządza jednostka  kultury, a pdopisuje organizator?



#2 Guest_Takisobiktoś

Guest_Takisobiktoś
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 09:20

art. 97 § 12 kp



#3 MaSu

MaSu

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 09:22

Ta odpowiedź 

 

art. 97 § 12 k

Czyli kto? Instytucja kultury i sam sobie podpisze, czy organizator który go powołał. Czy ktoś miał już taką sytuację??



#4 Guest_Takisobiektoś

Guest_Takisobiektoś
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 10:01

Instytucja kultury ma obowiązek wydać swojemu dyrektorowi świadectwo pracy.





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych