Skocz do zawartości

ADWOKAT ROZWÓD TRÓJMIASTO

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 20:29

Również korzystałam z usług mecenasa Igora Klimkowskiego. Muszę przyznać, że to rzetelny i profesjonalny prawnik. Z wielkim zrozumieniem podszedł do mojej sprawy. Nie obiecywał tylko konkretnie mówił co można osiągnąć. Co najważniejsze stawiał się osobiście na rozprawy. Polecam i zostawiam namiary http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

#22 Guest_maltanka

Guest_maltanka
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 15:28

Zgadzam się! Pan mecenas Klimkowski to złoty człowiek! Pomógł mi podczas rozwodu i podziału majątku. Świetnie mi się z nim współpracowało - bardzo konkretny i stanowczy a jednocześnie wyrozumiały i zaangażowany w sprawę. Śmiało zostawiam więc numer telefonu: 600365228.

#23 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 09:37

Dołączam do poleceń mecenasa Klimkowskiego. Z jego pomocą został napisany i złożony mój pozew o rozwód z orzekaniem o winie, a potem także o alimenty na mnie. Pan mecenas zadziałał bardzo skutecznie :) Zachęcam do kontaktu z tym adwokatem, tutaj numer telefonu: 600365228 .

#24 Guest_ciapka

Guest_ciapka
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 15:59

Współpraca z mecenasem Klimkowskim to czysta przyjemność. Od dłuższego czasu prowadzi różne moje sprawy z zakresu prawa rodzinnego, z czego jestem bardzo zadowolona. To specjalista najwyższej klasy, którego serdecznie polecam.

#25 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:35

W sprawie rozwodowej pan Igor Klimkowski okazał się niezastąpiony. Profesjonalna reprezentacja w sądzie, z czego jestem bardzo zadowolona. Wyrok korzystny dla mnie, za to bardzo dziękuję. Pan mecenas był zaangażowany w prowadzoną przez siebie sprawę, zawsze kontaktował się ze mną osobiście. Duży plus!

#26 Guest_Joanna Kk

Guest_Joanna Kk
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:35

Również polecam mecenasa Klimkowskiego. Jest przede wszystkim bardzo rzetelny i sumienny, a tego przecież oczekujemy po prawnikach. Po kilku spotkaniach z tym prawnikiem, które zakończyły się sukcesem, mogę szczerze go polecić.

#27 Guest_goooośka

Guest_goooośka
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 08:10

Ja bardzo profesjonalną pomoc prawną otrzymałam ze strony Pana Mecenasa Igora Klimkowskiego . Duże zaangażowanie w sprawę i przede wszystkim walka do końca. Pan Mecenas wsparł mnie nie tylko prawnie ale i dodawał otuchy. Polecam serdecznie.

#28 Guest_pulka789

Guest_pulka789
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 11:17

Swoją sprawę zleciłam panu mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu. Pan Igor wzorowo wywiązał się ze swoich obowiązków. Punktualny, sumienny i uczciwy adwokat. Dobry kontakt, a co najważniejsze jasny sposób rozliczenia z klientem, bez narażania na dodatkowe i zbędne koszty.

#29 Guest_lalola

Guest_lalola
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 09:46

Mi również pomógł mecenas Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową i o opiekę nad dziećmi. Dzięki jego pomocy uzyskałam rozwód z winy męża i pełne prawo do opieki nad córkami. Serdecznie polecam współpracę bo to naprawdę świetny prawnik, a tu macie do niego numer telefonu 600365228 - zawsze odbiera osobiście.

#30 Guest_Mikooo

Guest_Mikooo
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 14:26

Pan Mecenas Klimkowski jest w 100% fachowcem. Moją sprawą rozwodową zajął się z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli szukacie skutecznego adwokata nie zastanawiajcie się ani minuty, bo jest naprawdę godnym POLECENIA.

#31 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:17

Wybrałam współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim i to był strzał w dziesiątkę. Taki adwokat po swojej stronie to skarb. Reprezentacja przed sądem na najwyższym poziomie. Tutaj zostawiam namiary na niego tel.  600365228.

#32 czeresnia131

czeresnia131

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:41

Byłam klientką mec. Klimkowskiego. To świetny fachowiec, który wie, co robi. Zawsze znajduje czas dla klienta. Odpowiada osobiście na każde pytanie, wie jak prowadzić sprawę. Gość jest warty polecenia. Jego strona jeżeli ktoś by szukał namiarów http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

#33 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 21:23

Również u mnie Pan Igor Klimkowski dał się poznać jako profesjonalista, poważnie podchodzący do sprawy klienta. Reprezentował mnie w trakcie rozwodu. Wywalczył dla mnie bardzo korzystne warunki płacenia alimentów na dzieci. Numer do kancelarii tel. 422088843

#34 Guest_Rafini

Guest_Rafini
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:29

Zgadzam się Pan Mecenas Klimkowski jest w 100% godny polecenia. Moją sprawą rozwodową zajął się z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli szukacie skutecznego adwokata nie zastanawiajcie się ani minuty, bo jest naprawdę świetnym fachowcem. Jeszcze dodam jego prywatny numer tel. 600365228

#35 Guest_rozyczka

Guest_rozyczka
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:20

Zgadzam się w 100% o Panu Mecenasie Klimkowskim można wypowiadać się tylko w superlatywach. Korzystałam już w dwóch różnych sprawach i mogę go wszystkim polecić. Polecam kontakt telefoniczny do mecenasa  600 365 228. Telefony zawsze odbiera osobiśćie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych