Skocz do zawartości

ADWOKAT ROZWÓD TRÓJMIASTO

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 15:03

Pomóżcie mi ze znalezieniem dobrego adwokata z Trójmiasta, który podejmie się prowadzenia mojej sprawy rozwodowej. Zaznaczam, że będę walczyć o orzeczenie o winie mojego męża. Polecicie kogoś?

#2 krolewna1111

krolewna1111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:01

Tylko ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Od lat specjalistka w sprawach rodzinnych. Super profesjonalistka w każdym calu. Będę chwaliła bo dzięki niej mam kasę i nie muszę pracować. Dla mnie najlepsza od rozwodów jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :) Podaję namiar do niej 666609065 i stronę www.chroscielewska-chroscielewski.com

#3 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5740 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:19

Żenada

#4 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:22

Z kolei nt. kościelnego procesu o uznanie małżeństwa za nieważne zapraszam do moich artykułów na Tym Portalu względnie na mój blog

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#5 krolewna1111

krolewna1111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:41

Cześć, wybór adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umówić na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak już mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Pozdrawiam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską życząc jej kolejnych sukcesów w Nowym Roku a wszystkim poszukującym adwokata życzę żeby to właśnie im udało się żeby ich sprawę poprowadziła właśnie Pani Chróścielewska. Tel do niej 666609065

#6 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 15:12

Wybrałem współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim bo polecili mi go moi znajomi. To był strzał w dziesiątkę. Dobrze mieć takiego adwokata po swojej stronie :) Reprezentacja na najwyższym poziomie. Cenowo bardzo przystępnie. Polecam telefon 600365228, mecenas osobiście odbiera telefony.

#7 Guest_Aneczka555

Guest_Aneczka555
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 15:35

Mecenas Igor Klimkowski wykazał się oczekiwaną przez nas terminowością, precyzją i zaangażowaniem. Bardzo doceniamy osobisty kontakt i to, że na każdej rozprawie pan mecenas stawił się osobiście. Dzięki temu czuliśmy się pewnie podczas sądowych batalii.

#8 Guest_Elwirka

Guest_Elwirka
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 13:23

Mecenas Klimkowski został polecony mi przez znajomą, która była zachwycona w jaki sposób prowadził jej sprawę rozwodową. Miałam szczęście bo na lepszego adwokata trafić nie mogłam. Najlepszy wybór jeśli chodzi o rozwód. Na każdej rozprawie pan mecenas stawił się osobiście. To dla mnie bardzo ważne bo cenię osobisty kontakt z fachowcem. Podaję też numer telefonu do mecenasa: 600365228 .

#9 Guest_Mikka

Guest_Mikka
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 14:51

Polecam Panią Adwokat Chróścielewską. Telefon do niej 666609065

#10 Guest_Agata Sz.

Guest_Agata Sz.
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 15:20

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi komentarzami. Z mecenasem Igorem Klimkowskim współpracowałam około rok temu. Mecenas jest naprawdę najlepszy. Osobiście trafiłam do niego z polecenia koleżanki, której prowadził sprawę o rozwód, nie zawiodłam się. Cały proces przebiegł bardzo sprawie a nadto dokonałam dzięki niemu korzystnego dla mnie podziału majątku wspólnego. Polecam każdemu komu zależy na profesjonalizmie i konkretach.

#11 Guest_kinikina

Guest_kinikina
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 13:53

Jak chcesz to zadzwoń do Pani Adwokat Chróścielewskiej. Ma bardzo profesjonalne, w 100% rzetelne podejście do swoich obowiązków oraz klientów. Prowadziła moją sprawę rozwodową, choć inni prawnicy jedynie rozkładali ręce, nie wiedząc, jak się do tej sprawy zabrać. A tutaj? Zupełnie inaczej. Pani Adwokat Magdalena podeszła do sprawy profesjonalnie i sprawę wygrałyśmy.

#12 Guest_aniamania

Guest_aniamania
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 15:55

Przyłączam się do pozytywnych opinii dotyczących mecenasa Klimkowskiego. Prowadził moja sprawę rozwodowa. Sprawa, mimo iż wcześniej 3 kancelarie odmówiły jej prowadzenia, została przyjęta przez mecenasa Klimkowskiego. Wytłumaczył mi co i jak. Przygotowywał na każą rozprawę, pisma profesjonalne i bezbłędne. Kontakt super. Nigdy nie musiała przebija się przez sekretariat. Mecenas pozostawił mi swój nr kontaktowy. Zawsze osobiście odbierał i uczestniczył w rozprawach. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Polecam tego prawnika.

#13 Guest_Adlle

Guest_Adlle
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 10:11

Witam, Ja najpierw szukałam w internecie i znalazłam blog www.rodzinne-prawo.pl okazało się, że prowadzi go bardzo chwalona przez Was Adwokat Magdalena Chróścielewska. Byłam u niej ze sprawą i muszę powiedzieć, że pierwsza klasa. Polecam

#14 Guest_paulinnkka

Guest_paulinnkka
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 15:29

Polecam Pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Bardzo dobrze mi się z nim współpracowało. Sprawa przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie z przewidywaniami Pana mecenasa. Mecenas na sali rozpraw był zawsze przygotowany i nigdy mnie nie zawiódł. Polecam tego fachowca. Specjalista od spraw beznadziejnych.

#15 Guest_Lillinana

Guest_Lillinana
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 08:05

Hello, Jak ludzie piszący wcześniej polecam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Warta każdej złotówki.

#16 Guest_Karinka

Guest_Karinka
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 14:36

Współpraca z mecenasem Klimkowskim i z jego kancelarią to czysta przyjemność. Bardzo dobry kontakt - zarówno telefoniczny, jak i na żywo. Duża wiedza i zaangażowanie w prowadzone sprawy. Jestem zadowolona i polecam.

#17 Guest_Dżasta

Guest_Dżasta
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 12:05

Polecam adwokata Igora Klimkowskiego. Jest konkretny, terminowy, zaangażowany w sprawę. Z sukcesem poprowadził moją sprawę i na każdej rozprawie pojawił się osobiście. To dla mnie ogromna zaleta bo dzięki jego obecności czułam się bardziej pewnie. 

#18 Guest_Zuzanna

Guest_Zuzanna
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:15

Dziękuję za profesjonalne przeprowadzenie sprawy rozwodowej. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia pana mecenasa. Za każdym razem na rozprawach stawiał się osobiście. To ogromna zaleta.

#19 Guest_Kiniassuk

Guest_Kiniassuk
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 12:47

Tyle dobrego słyszałam o Kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej u mnie w pracy, że wchodząc tam miałam naprawdę wysokie oczekiwania... i wszystkie zostały zrealizowane! Ludzie z klasą i prawdziwą znajomością tematu. Mogę z całą stanowczością polecić!

#20 Guest_Kalina123

Guest_Kalina123
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 16:05

Pan mecenas Igor Klimkowski jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Moja sprawa rozwodowa i wszystkie pochodne sprawy rodzinne zostały bardzo szybko załatwione. Polecam jeśli ktoś potrzebuje realnej pomocy prawnej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych