Skocz do zawartości

Zdjęcie

ADWOKAT ROZWÓD ŁÓDŹ

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_roxxxy

Guest_roxxxy
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 10:10

dzień dobry, ja najpierw szukałam w internecie i znalazłam blog www.rodzinne-prawo.pl okazało się ,że prowadzi go bardzo chwalona przez Was Adwokat Magdalena Chróścielewska. Byłam u niej ze sprawą i muszę powiedzieć, że pierwsza klasa. Polecam

#22 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5518 postów

Napisano 25 luty 2020 - 10:20

Dobry adwokat nie musi się reklamować

#23 Guest_tado

Guest_tado
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 12:13

czyli są źli? aby i twoje dzieci usłyszały to samo

#24 malwigg

malwigg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 luty 2020 - 14:57

Dzwoniłam do paru adwokatów jednak większość nie oddzwaniała lub miała długie terminy. W Kancelarii Szkudlarek dostałam odpowiednie informacje, adwokat Szkudlarek poprowadził moją sprawę, był osobiście na każdej rozprawie więc jestem bardzo zadowolona :)

Ja miałam to samo, żadna kancelaria nie odbierała mimo tego, że na Google informacja o tym że czynne, baa nawet nie oddzwonili... I tak, również polecam Jarosława Szkudlarka!

#25 Guest_Perkoska

Guest_Perkoska
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 12:49

Tyle dobrego słyszałam o Kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej u mnie w pracy, że wchodząc tam miałam naprawdę wysokie oczekiwania... i wszystkie zostały zrealizowane! Ludzie z klasą i prawdziwą znajomością tematu. Mogę z całą stanowczością polecić!

#26 Guest_ziemba

Guest_ziemba
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 16:06

Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. To prawnik z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Co ważne, na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Zawsze też odbierał telefony za co jestem mu ogromnie wdzięczna!!!

#27 Guest_ADAada

Guest_ADAada
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 11:19

Jeśli chodzi o rozwód to polecam kancelarię Pani adwokat Chróścielewskiej. Moim zdaniem od lat najlpesza!

#28 annkarpin

annkarpin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 18:05

Kierując się pozytywnymi opiniami skorzystałam z pomocy kancelarii Mecenasa Igora Klimkowskiego i muszę przyznać, że jest to adwokat wart polecenia. Od pierwszego spotkania widać było, że wie o czym mówi i zna się wyśmienicie na swoim fachu. Jako człowiek miły i kontaktowy i dba bardzo o klienta. Tu jego strona http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

#29 Guest_Anetta

Guest_Anetta
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 15:27

Również korzystałam z usług pana mecenasa Klimkowskiego. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Pomógł mi podczas trudnej sprawy rozwodowej. Gdyby nie on pewnie zostałabym z niczym. Z jego nieocenioną pomocą dostałam rozwód z winy męża, połowę majątku i alimenty na siebie. Bardzo dziękuję za zaangażowanie w prowadzoną sprawę.

#30 Guest_Wiktoria

Guest_Wiktoria
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 09:36

Pan adwokat Igor Klimkowski - mega profesjonalista, super obeznany w temacie. Konkretny, co mi bardzo odpowiada bo lubię takich ludzi. Pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża przygotowany profesjonalnie, ze wszystkimi szczegółami. Dalsza współpraca na najwyższym poziomie. Dziękuję również za reprezentację w sądzie.

#31 Guest_zuziek

Guest_zuziek
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 15:56

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Współpraca z takim prawnikiem to gwarancja sukcesu. Pan mecenas jest osobą niezwykle profesjonalną. Na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Oczywiście sprawy wygrywa, a jak! :)

#32 Guest_Kasia11

Guest_Kasia11
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:36

Rozwód z orzeczeniem o winie bardzo profesjonalnie przeprowadzony przez mecenasa Igora Klimkowskiego. Bardzo trafnie napisany pozew, profesjonalna reprezentacja w sądzie - zawsze stawiał się w sądzie osobiście! Na pewno skorzystam z jego usług przy następnej potrzebie.

#33 Guest_Martyna88

Guest_Martyna88
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:34

Zdecydowanie mecenas Klimkowski. To prawdziwy profesjonalista. Pomógł mi już w kilku sprawach i nigdy się nie zawiodłem. Pan mecenas angażuje się w każdą sprawę i stara się pomóc każdemu najlepiej jak potrafi. Świetnie zna prawo i potrafi huknąć na stronę przeciwną w sądzie jeśli trzeba.

#34 Guest_Piotryna

Guest_Piotryna
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 14:02

Bardzo dziękuję kancelarii pani Adwokat Chróścielewskiej za okazaną super profesjonalną pomoc. Współpraca z takimi adwokatami to czysta przyjemność. Również bardzo serdecznie polecam. Tutaj numer telefonu: 666609065 .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych