Skocz do zawartości

Zdjęcie

ADWOKAT ROZWÓD ŁÓDŹ

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 wolna

wolna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 15:00

Potrzebuję prawnika z Łodzi, który poprowadzi moją sprawę rozwodową. Jestem ciekawa, czy możecie mi polecić kogoś sprawdzonego? Zależy mi na tym, aby nie był to pierwszy lepszy prawnik z ulicy.

#2 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 16:01

Zdecydowanie najlepszym prawnikiem w Łodzi jest adwokat Igor Klimkowski. Reprezentował mnie właśnie w sprawie rozwodowej, zawsze stawiał się osobiście. Sprawa zakończyła się po mojej myśli. Kontakt z adwokatem fantastyczny, i na żywo i bezpośrednio przez telefon. 

#3 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 08:33

Sprawy cywilne, w tym rozwód, często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog (rozwody-koscielne.eu) wzgl. do moich artykułów na Tymże Portalu

Pozdrawiam

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 09:04

Gdyby ktos zastanawiał sie i nie wiedział ktora kancelarie (a jest ich w Łodzi całkiem duzo) wybrać do rozwodu to ja ze swojej strony moge z cała odpowiedzialnością polecić kancelarie Mec. Magdaleny chroscielewskiej. Ja przy wyborze tej kancelarii kierowałem sie także tym ile lat Pani Mec ma doświadczenia jakos adwokat. Musze powiedziec ze Dzieki jej doświadczeniu i ogromnej wiedzy sprawa poszła bardzo łatwo. Nie stresowałem sie ale to z uwagi na to ze pani mecenas przygotowała mnie i wytłumaczyła jak bedzie przebiegał cały proces, czego mozna sie spowieziwac. Jakie dokumenty i dowody mam przygotować. Jest wymagająca jezeli chodzi o te sprawy ale Dzieki temu mamy wygrana. Poleciłem jJa swojej koleżance z pracy inrowjiez jest bardzo zadowolona.

#5 Majasz

Majasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 15:58

Dzwoniłam do paru adwokatów jednak większość nie oddzwaniała lub miała długie terminy. W Kancelarii Szkudlarek dostałam odpowiednie informacje, adwokat Szkudlarek poprowadził moją sprawę, był osobiście na każdej rozprawie więc jestem bardzo zadowolona :)

#6 krolewna1111

krolewna1111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:00

Tylko ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Od lat specjalistka w sprawach rodzinnych. Super profesjonalistka w każdym calu. Będę chwaliła bo dzięki niej mam kasę i nie muszę pracować. Dla mnie najlepsza od rozwodów jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :) Podaję namiar do niej 666609065 i stronę www.chroscielewska-chroscielewski.com

#7 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5469 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:20

Żenada

#8 Guest_żen

Guest_żen
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:36

odtąd twoje dzieci będę się nazywać żenada

#9 Guest_Georg

Guest_Georg
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:41

Żen reklamę darmową chciałeś/łaś umieścić? 👆👆👆☝️☝️☝️
Przecież nawet po polsku pisać nie umiesz😀

#10 Guest_i

Guest_i
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 15:01

georg życzę ci aby twoi dzieci napotkały to co ty do mnie mawiasz

#11 Guest_tolicka90

Guest_tolicka90
  • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 15:33

Naprawdę opłacało się zaufać mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu. Uzyskaliśmy rzetelną opiekę prawną. Jest on osobą godną zaufania. Ogromny plus za osobisty kontakt i osobiste stawiennictwo na rozprawach. Szczerze rekomenduję współpracę.

#12 MArtikaA

MArtikaA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2020 - 16:51

Moim zdaniem gwarancją wygrania sprawy jest wybranie Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To specjalistka od spraw trudnych i beznadziejnych tak jak moja. Poprzedni prawnik wiele mówił a nic nie robił. Poszłam do Pani Adwokat i cieszę się z wygranej. Nie ma to jak wybrać sprawdzonego adwokata a wieloletnim doświadczeniem. tutaj namiar 666609065

#13 Guest_Sikoreczka

Guest_Sikoreczka
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 13:25

Mecenas Klimkowski - potwierdzam, super współpraca. Jestem bardzo zadowolona, wiele dla mnie zrobił, na prawdę profesjonalne podejście do wszystkich spraw, mega terminowy, z dużą wiedzą. Numer telefonu do mecenasa: 600365228 . Zawsze odbiera osobiście. Na rozprawach też zawsze stawił się osobiście. Szczerze polecam.

#14 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 14:50

Jak piszący wyżej, jak chcecie adwokata, który deklasuje innych jest Pani Magdalena Chróścielewska. Adwokat od lat znająca się na sprawach rodzinnych.

#15 Guest_Karol Olkiewicz

Guest_Karol Olkiewicz
  • Goście

Napisano 21 luty 2020 - 15:19

Korzystałem z usług mecenasa Igora Klimkowskiego jakiś czas temu i mogę go polecić każdemu, kto potrzebuje adwokata. Bardzo dobre podejście do całej sprawy oraz bezproblemowy kontakt. Pan mecenas hurtowo prowadził moje sprawy - rozwód, podwyższenie alimentów a równolegle podział majątku. Sam fakt, że powierzam mu trzecią sprawę z rzędu tym razem spadkową świadczy o tym jak zadowolony jestem z jego usług. W sprawach rodzinnych i spadkowych jest to wybitny specjalista i polecam zdać się na jego wiedzę i doświadczenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych