Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór aparatu słuchowego

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:53

Moja mama będzie musiała nosić aparat słuchowy. Pytanie czym kierować się przy wyborze odpowiedniego? Co sądzicie o aparatach słuchowych zamawianych przez internet? 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 698 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 13:33

Nie polecam tutaj kierować się jedynie ceną Nowoczesne urządzenia to skomputeryzowane systemy elektroakustyczne, które przekształcają dźwięk środowiskowy, aby był słyszalny, zgodnie z zasadami audiometrycznymi i poznawczymi. Wykorzystują one zaawansowane przetwarzanie sygnału cyfrowego, aby poprawić zrozumiałość mowy i wygodę użytkownika.  Swoje kosztują ale znacznie poprawiają komfort. Poczytaj sobie o aparatach od tej firmy: https://www.bernafon.pl/ Jest to juz najwyższa jakość aparatów słuchowych tak wiec mama na pewno będzie zadowolona. 

#3 Scotlander

Scotlander

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaInternet

Napisano 20 styczeń 2020 - 17:42

Starsze osoby mają wiele specyficznych wymagań. Generalnie sprzęt dla seniorów jest droższy. Ja ostatnio przerabiałem zakup laptopa dla Babci - trzeba wziąć wiele rzeczy pod uwagę: ekran, podświetlana klawiatura, itp. A jeszcze chciała z napędem DVD, a to obecnie nieczęsto się spotyka. Ten artykuł pomógł mi w wyborze https://scrascom.pl/...we-dla-seniorow Zakładam, że taki ThinkPad posłuży jeszcze przez lata.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 14:38

To lekarz powinien dobrać odpowiedni aparat słuchowy.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych