Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile zaoszczędzisz jeżdżąc według zasad Eco-drivingu?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49453 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:54

W dobie rosnących cen paliw warto zainteresować się ekonomicznym stylem jazdy. Tym bardziej, że korzyści z niego są odczuwalne nie tylko dla portfeli, ale też dla środowiska.

Powrót do artykułu: Ile zaoszczędzisz jeżdżąc według zasad Eco-drivingu?

#2 Guest_Kielczanin

Guest_Kielczanin
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:54

Jest wiecej czynnikow ktorymi mozna zredukowac spalanie....np przewidywanie sytuacji na drodze (widzac korek,czerwone swiatlo juz lub wkrotce,zakret z pewnej odleglosci).Pracownicy-kierowcy nie umieja i/lub nie chca ich stosowac.Potrafie to zmienic (za odpowiednie wynagrodzenie, prowizyjne lub stale). Z moich szacunków wynika ze mozna obnizyc spalanie o 10-40% (mojhe srednie spalanie 3,7 /100km, wspolpracownikow zazwyczaj4,5-6,1/100km przejezdzajac ten sam dystansna tych samych trasach .Myslicie ze przejezdzalem wolniej z punktu A do B, o tuz nie, pewna trase standard jest w 3,5 -4 h. Ja przejezdzalem w 2:30-3:20....Zapraszam zainteresowane wspolpraca firmy do kontaktu ze mna 883-617-672.Tomasz Duda

#3 Guest_Kielczanin

Guest_Kielczanin
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:16

Zamiast zatrudniac osoby ktore jezdza bo muszą(nawet niedzielnych kierowcow) Proponuje : -Zatrudniac osoby ktore lubia i chca sie czegos nauczyc. -Nauczyc ich eco-drivingu (w mojej bylej firmie oprocz mnie na 9 osob tylko jedna jezdzila oszednie) - zmotywowac do eco-drivingu poprzez premie (sugeruje by 50% oszczednosci bylo dla kierowcy), oczywiscie przy zachowaniu standardu czasu dla danej trasy (wiem sporo zalezy od wielkosci ruchu na drodze ale wiecej od umiejetnosci i checi kierowcy). Tomasz Duda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych