Skocz do zawartości

Jaki preparat na siwiejące włosy ?

włosy uroda siwienie siwe słosy

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Lagos

Guest_Lagos
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 22:53

Witam, 

w tym tygodniu skończyłem 40 lat, a na mojej głowie coraz więcej siwych włosów. Poszukuje jakiegoś środka, który lekko "odświeży" kolor moich włosów. Przeglądając internet natrafiłem na gr - 7 i jestem bardzo ciekawy opinii na jego temat. Używał może ktoś z was i może podzielić się wrażeniami ? 

#2 Guest_Maury

Guest_Maury
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 15:21

Używam gr - 7 już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że efekty są bardzo dobre. Pierwszą zmianę zauważyłem jakoś po tygodniu, potem było już tylko lepiej. Jak najbardziej polecam. 

#3 krainazabaw

krainazabaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:23

Taki preparat to chyba henna

Oby zawsze było miło

#4 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:42

Podobno witamina B5 świetnie działa :) pozdrawiam!

#5 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 731 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 11:54

Mnie włosy na szczęście jeszcze nie siwieją, ale o takie rzeczy warto pytać w aptece albo w sklepie zielarskim.

#6 Guest_Franko

Guest_Franko
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 00:42

Mam spore doświadczenia z różnymi "cudownymi" sposobami na odświeżenie włosów i mogę powiedzieć, że tylko gr 7 daje obiecywane efekty. Jakoś po 2 - 3 tygodniach widać było naprawdę znaczące efekty. 

#7 Guest_Spysiński

Guest_Spysiński
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:36

Mnie włosy na szczęście jeszcze nie siwieją, ale o takie rzeczy warto pytać w aptece albo w sklepie zielarskim.

Ja spytałem u fryzjera i polecił mi gr7. Efekty naprawdę zdumiewające i zmianę widać po relatywnie krótkim czasie. 

#8 Guest_Ramirez

Guest_Ramirez
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 00:05

Z tych wszystkich odświeżaczy to jedynie gr7 działa i daje jakieś efekty. Reszty zdecydowanie nie polecam. 

#9 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 05 luty 2020 - 23:22

Dzisiaj przeglądając internet trafiłem na taki artykuł https://polandbeauty...lepszym-wyborem odnośnie tego jak poprawić swoją urodę poprzez taniec. Muszę wam powiedzieć, że to na prawdę ciekawe i warte uwagi informacje i jeśli ten temat was interesuje polecam wam tu zajrzeć

#10 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:54

Nie wiem czy istnieje jakikolwiek, dobry preparat, który mógłby pomóc Ci uporać się z tym problemem. Może warto byłoby zdecydować się na zakup dobrej farby i zafarbowanie włosów, ewentualnie rozważyć zakup peruki? Sklepów wyspecjalizowanych w ich sprzedaży nie brakuje. Ten: https://perukikrakow...turalne-krakow/ jest jednym z nich.

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1156 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 09:47

W Rossmannie jest kilka takich odsiwiaczy.

Always look on the bright side of life!

#12 barmalo

barmalo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaSopot

Napisano 17 maj 2020 - 11:51

Ja stosuje spray na porost włosów, który też zwalcza siwiznę w moim przypadku. Kiedyś używałem loxon z apteki teraz testuje coś takiego http://www.pruszkow2019.pl/hairstim/ i mogę powiedzieć, że włosy odrastają trochę bardziej czarne więc może w twoim przypadku też się sprawdzi..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: włosy, uroda, siwienie, siwe słosy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych