Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Jaki preparat na siwiejące włosy ?

włosy uroda siwienie siwe słosy

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Lagos

Guest_Lagos
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 22:53

Witam, 

w tym tygodniu skończyłem 40 lat, a na mojej głowie coraz więcej siwych włosów. Poszukuje jakiegoś środka, który lekko "odświeży" kolor moich włosów. Przeglądając internet natrafiłem na gr - 7 i jestem bardzo ciekawy opinii na jego temat. Używał może ktoś z was i może podzielić się wrażeniami ? 

#2 Guest_Maury

Guest_Maury
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 15:21

Używam gr - 7 już od jakiegoś czasu i muszę powiedzieć, że efekty są bardzo dobre. Pierwszą zmianę zauważyłem jakoś po tygodniu, potem było już tylko lepiej. Jak najbardziej polecam. 

#3 krainazabaw

krainazabaw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:23

Taki preparat to chyba henna

Oby zawsze było miło

#4 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 12:42

Podobno witamina B5 świetnie działa :) pozdrawiam!

#5 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 21 styczeń 2020 - 11:54

Mnie włosy na szczęście jeszcze nie siwieją, ale o takie rzeczy warto pytać w aptece albo w sklepie zielarskim.

#6 Guest_Franko

Guest_Franko
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 00:42

Mam spore doświadczenia z różnymi "cudownymi" sposobami na odświeżenie włosów i mogę powiedzieć, że tylko gr 7 daje obiecywane efekty. Jakoś po 2 - 3 tygodniach widać było naprawdę znaczące efekty. 

#7 Guest_Spysiński

Guest_Spysiński
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 17:36

Mnie włosy na szczęście jeszcze nie siwieją, ale o takie rzeczy warto pytać w aptece albo w sklepie zielarskim.

Ja spytałem u fryzjera i polecił mi gr7. Efekty naprawdę zdumiewające i zmianę widać po relatywnie krótkim czasie. 

#8 Guest_Ramirez

Guest_Ramirez
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 00:05

Z tych wszystkich odświeżaczy to jedynie gr7 działa i daje jakieś efekty. Reszty zdecydowanie nie polecam. 

#9 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów

Napisano 05 luty 2020 - 23:22

Dzisiaj przeglądając internet trafiłem na taki artykuł https://polandbeauty...lepszym-wyborem odnośnie tego jak poprawić swoją urodę poprzez taniec. Muszę wam powiedzieć, że to na prawdę ciekawe i warte uwagi informacje i jeśli ten temat was interesuje polecam wam tu zajrzeć

#10 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 307 postów

Napisano 06 kwiecień 2020 - 19:54

Nie wiem czy istnieje jakikolwiek, dobry preparat, który mógłby pomóc Ci uporać się z tym problemem. Może warto byłoby zdecydować się na zakup dobrej farby i zafarbowanie włosów, ewentualnie rozważyć zakup peruki? Sklepów wyspecjalizowanych w ich sprzedaży nie brakuje. Ten: https://perukikrakow...turalne-krakow/ jest jednym z nich.

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1251 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 09:47

W Rossmannie jest kilka takich odsiwiaczy.

Always look on the bright side of life!

#12 barmalo

barmalo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaSopot

Napisano 17 maj 2020 - 11:51

Ja stosuje spray na porost włosów, który też zwalcza siwiznę w moim przypadku. Kiedyś używałem loxon z apteki teraz testuje coś takiego http://www.pruszkow2019.pl/hairstim/ i mogę powiedzieć, że włosy odrastają trochę bardziej czarne więc może w twoim przypadku też się sprawdzi..

#13 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 20 październik 2020 - 11:54

Siwiejące włosy to niestety proces na który nie do końca mamy wpływ. Jednak zawsze można włosy farbować. Jednak nie zawsze jest to dla nich dobrze. Może lepszym rozwiązaniem jest noszenie peruki? Wiele znanych osób tak ten problem rozwiązały. Na http://perukikatowice.pl/można na temat peruk poczytać i wybrać odpowiednią dla siebie. Jest też zawsze możliwość stworzenia takiej na zamówienie. 

#14 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 18 listopad 2020 - 13:36

Siwienie w młodym wieku najczęściej jest wynikiem stresu i mija po pewnym czasie. Odrastają później włosy w naturalnym kolorze. Po 10 latach i tak włosy "odzyskują naturalną barwę" podobnie jak tłuszcz odkłada się w określonych miejscach nawet pomimo liposukcji. Wyjątkiem jest siwienie o podłożu genetycznym, ale to należy dokladnie sprawdzić.

Ze swojej strony polecam również zajrzeć sobie do sklepu Trena:

https://trena.pl/188-oksydanty

W sklepie mozna zakupić profesjonalne kosmetyki, którymi można zakryć siwe włosy. 

#15 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 09 styczeń 2021 - 11:22

Siwiejące włosy są niestety naturalnym procesem. I większego wpływu na to nie mamy. Można włosy farbować, jednak siwe są słabsze i możemy je uszkodzić. Bardzo popularne są teraz peruki. Na https://perukikrakow.com.pl/jest nawet dostępny adres salonu, do którego można się udać i taką perukę dopasować. Może to jest jakieś rozwiązanie. 

#16 kaczan

kaczan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 07 luty 2021 - 19:44

Na rynku jest wiele preparatów do farbowania siwiejących włosów.

Polecam ci farby i preparat firmy Sanotint.

Produkują farby naturalne bez amoniaku.

Polecane są przez wiele osób.

Przy farbowaniu  odwzorowywują naturalne odcienie.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 marzec 2021 - 12:36

Witam

Ja sprawdziłam GR7 i chociaż wydawało mi się początkowo że to FAKE, to jednak po tygodniu stosowania pojawiły się efekty . Od dzisiaj wchodzę w 2 tydz. stosowania ALE DZIĘKI BOGU NIE ŻAŁUJE WYDANYCH PIENIĘDZY

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: włosy, uroda, siwienie, siwe słosy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych