Skocz do zawartości

reklamacja niebezpiecznego pistoletu do rac

wybuchający pistolet do rac

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 18:27

Witam Czy może mi ktoś udzielić porady? w dniu 31-12-2019r kupiłem w sklepie pistolet do wystrzeliwania rac, późnym wieczorem podczas wystrzeliwania drugiej lub trzeciej racy pistolet rozerwało w rękach. Całe szczęście że nic poza bólem się nie stało. W dniu 02-01-2020 złożyłem w sklepie reklamacje. Do dzisiaj brak jest odzewu w tej sprawie. Co mogę jeszcze z zaistniałą sytuacją zrobić i gdzie się udać. Nadmieniam że miałem bardzo dużo szczęścia, nie odnosząc żadnych obrażeń.

#2 Dorota Ł

Dorota Ł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 18 styczeń 2020 - 22:58

Jeżeli w reklamacji zażądał Pan wymiany rzeczy lub usunięcia wady lub obniżeniu ceny, sprzedawca ma 14 dni na ustosunkowanie się do reklamacji.

W niektórych przypadkach, przedsiębiorca ma 30 dni na ustosunkowanie się do reklamacji. Termin trzydziestu dni dotyczy odpowiedzi na te reklamacje, które nie są uregulowane w innych przepisach.

Jeśli ze strony sklepu jest brak odpowiedzi na reklamację w terminach, o których mowa powyżej  uważa się, że uznał on reklamację.

Pomocną instytucją jest rzecznik konsumentów, do którego można się zgłosić z daną sprawą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy