Skocz do zawartości

Zdjęcie

Banki w różny sposób obliczają wkład własny

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102962 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 15:22

Dzisiaj tylko pięć banków finansuje w 100% zakup mieszkania kredytem walutowym. Pozostałe wymagają wkładu własnego. Okazuje się jednak, że bank w różny sposób wyliczają wysokość wkładu własnego.

Powrót do artykułu: Banki w różny sposób obliczają wkład własny

#2 Guest_ByłyCzytelnik

Guest_ByłyCzytelnik
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 15:22

Gdzie jest data sporządzenia artykułu? Dla mnie to podstawa w porządnych portalach! Skąd czytelnik ma wiedzieć czy informacje zawarte w artykule dotyczą roku 2005 czy 2020? Nie profesjonalne!

#3 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 735 postów

Napisano 14 styczeń 2020 - 11:33

Każdy bank może mieć swoje procedury, ale na pewno nie mogą postępować wbrew prawu bankowemu. Dotyczy to każdej płaszczyzny, zwłaszcza tak trudnych i skomplikowanych jak ubezpieczenie od niskiego wkładu własnego. Odpowiednia wiedza w tym zakresie to priorytet, jeśli chce się wyjść korzystnie na takiej umowie kredytowej. Dlatego warto zasięgnąć takich informacji, jak te zwarte na tej stronie, kliknij. Dowiedz się, jakie są warunki przyznania takiego kredytu i co grozi za opóźnienia w spłacie.

#4 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 881 postów

Napisano 25 maj 2020 - 05:53

Najważniejsze informacje na temat wkładu własnego można znaleźć na http://kredyt-na-ban...t-wklad-wlasny/. Zapoznajcie się z tymi wskazówkami, myślę, że powinny okazać się przydatne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych