Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trading samemu czy automat na forex

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 buuczek

buuczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 22:03

Jak w temacie.

Zastanawiam się czy lepiej samemu grać na giełdzie czy może wybrać jakiś sprawdzony automat do forex.

Co o tym sądzicie?
Kto z Was korzysta z jakiś automatów?

#2 Guest_ernestula

Guest_ernestula
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:21

ja nie korzystam ale chętnie się podepnę pod wątek i coś wiecej o tym dowiem

#3 buuczek

buuczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 09 luty 2020 - 22:47

ja nie korzystam ale chętnie się podepnę pod wątek i coś wiecej o tym dowiem

jak narazie trafiłem na branżę proptradingu bo mają jakieś automatyczne strategie do forex jednak jeszcze sprawdzam ten trop bo nigdy o czymś takim nie słyszałem i wolę wiedzieć co jest pięć w tym temacie :P

#4 Guest_Kowalksijerzy

Guest_Kowalksijerzy
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 10:06

Automatyzacja tradingu na forexie, jest dzisiaj modna.

Czytałem że co 5 trader po jakichś paru latach samodzielnego grania chce zakodować swoją strategie do postaci algorytmicznej tak, że sama robiła to, co on by zagrał, ale bez jego udziału, sprytna rzecz.

Najpierw wypracować strategię, a potem ją zautomatyzować i niech zarabia.

Coś podobnie robi firma prop-erly.eu tyle, że oni jeszcze dodatkowo sprzedają ludziom dostęp do możliwości trejdowania na tejichstrategii, full automat

#5 Guest_Karolradzik

Guest_Karolradzik
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2020 - 08:45

Automatyzacja tradingu na forexie, jest dzisiaj modna.

Czytałem że co 5 trader po jakichś paru latach samodzielnego grania chce zakodować swoją strategie do postaci algorytmicznej tak, że sama robiła to, co on by zagrał, ale bez jego udziału, sprytna rzecz.

Najpierw wypracować strategię, a potem ją zautomatyzować i niech zarabia.

Coś podobnie robi firma prop-erly.eu tyle, że oni jeszcze dodatkowo sprzedają ludziom dostęp do możliwości trejdowania na tejichstrategii, full automat

Siostra kupiła ostatnio u nich strategie i działa jej od 1 kwietnia, na razie traci siano, ale to podobno normalne, że są miesiace plus i minus. Jak w najbliższych odrobi to ja też wejde

#6 buuczek

buuczek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 19:49

Siostra kupiła ostatnio u nich strategie i działa jej od 1 kwietnia, na razie traci siano, ale to podobno normalne, że są miesiace plus i minus. Jak w najbliższych odrobi to ja też wejde

Akurat trafiła można powiedzieć w najgorszy moment w związku z całą pandemią itd. Wszystkie rynki mocno tąpnęły ale patrząc na ich statystki to widać ze bez problemu sobie poradzą :)

#7 Guest_Operatorxmen

Guest_Operatorxmen
  • Goście

Napisano 03 maj 2020 - 10:59

A macie jakiś materiał w formie video żeby o tym proptradingu posłuchac? Męczy mnie czytanie jak nic z tego nie rozumiem, wiec forma video by mi super pomogła?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych