Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepszy ADWOKAT od ROZWODÓW/Spraw rodzinnych

110 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Balbina

Guest_Balbina
  • Goście

Napisano 22 maj 2021 - 16:25

Pan Igor Klimkowski to chyba najlepszy adwokat z jakim miałam styczność. Bardzo kompetentny, profesjonalny i miły. Od samego początku do końca czułam, ze jest bardzo zaangażowany w moją sprawę.

#102 Guest_Olimpia

Guest_Olimpia
  • Goście

Napisano 29 maj 2021 - 12:18

Również korzystałam z pomocy prawnej u Igora Klimkowskiego. Chodziło o ustalenie kontaktów z dziećmi. Są to dość trudne sprawy ale pan mecenas Klimkowski świetnie sobie z nimi poradził. Był bardzo dobrze przygotowany i dzięki temu skuteczny.

#103 Guest_Poziomka

Guest_Poziomka
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2021 - 09:45

Ja od siebie też coś dodam. Dla mnie bezkonkurencyjna jest adwokat Chróścielewska Magdalena. Prowadziła mi rozwód, a potem również sprawę o podwyżkę alimentów. Pełne zadowolenie. Pani Mecenas zawsze miała dla mnie czas, wspierała mnie w tym trudnym okresie. Zawsze można było na Nią liczyć. Mieć taką Adwokat po swojej stronie  to skarb. nie wahajcie się i nie zastanawiajcie. 

#104 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2021 - 11:09

polecam piotrbanczyk.pl

#105 Guest_Margolcia

Guest_Margolcia
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2021 - 10:35

Takie kwestie najlepiej przegadaj sobie z prawnikiem. Wiele osób tutaj poleca mecenasa Klimkowskiego, ja również miałam okazję z nim współpracować właśnie przy sprawie rozwodowej i alimentacyjnej i byłam bardzo zadowolona. Polecam także ze względu na jego osobistą reprezentację na rozprawach. Mogę go szczerze polecić.

#106 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2021 - 09:01

Bardzo dziękuję panu mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu za pomoc. Wszystkie działania, które podjął pan mecenas były więcej niż poprawne. Za każdym razem Pan mecenas stawiał się na spotkaniach i rozprawach osobiście, nie wysyłał zastępstw. Zostawiam do mecenasa numer telefonu: 600 365 228 .

#107 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21724 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 01 sierpień 2021 - 11:49

Ależ ty wierzysz w moc reklamy nieudaczników

#108 Guest_g

Guest_g
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2021 - 14:16

i nieudacznika stać durny

#109 Guest_Grażyna R

Guest_Grażyna R
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2021 - 13:33

Przy rozwodzie korzystałam z pomocy Pana mecenasa Klimkowskiego i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegło sprawnie i każda wątpliwość była wyjaśniania na bieżąco. Pan mecenas jest osobą bardzo merytoryczną i chętnie służy radą i wsparciem. Numer telefonu do pana mecenasa to 600365228.

#110 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21724 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 wrzesień 2021 - 17:53

A kogo obchodzi twoje nieudane życie?
Albo reklama nieudacznika?

#111 Guest_dur

Guest_dur