Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najlepszy ADWOKAT od ROZWODÓW/Spraw rodzinnych

110 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 11:14

Najlepiej po prostu przedzwoń do mecenasa Klimkowskiego i o to zapytaj. Na pewno odbierze telefon osobiście bo zawsze tak robi :) Tu masz numer: 600365228 . 

#22 Guest_Minunia12

Guest_Minunia12
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 12:48

Tyle dobrego słyszałam o Kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej u mnie w pracy, że wchodząc tam miałam naprawdę wysokie oczekiwania... i wszystkie zostały zrealizowane! Ludzie z klasą i prawdziwą znajomością tematu. Mogę z całą stanowczością polecić!

#23 Guest_Marysiaodrysia

Guest_Marysiaodrysia
  • Goście

Napisano 09 marzec 2020 - 13:22

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Piszę to z własnego doświadczenia bo bez jego pomocy raczej sprawa rozwodowa by się ciągnęła w nieskończoność... Z jego pomocą poszło szybko i sprawnie, i co najważniejsze - skutecznie. Polecam

#24 Guest_Beredyka

Guest_Beredyka
  • Goście

Napisano 10 marzec 2020 - 11:40

Mogę potwierdzić w sprawach rozwodowych, w których się specjalizuje najlepsza jest kancelaria Pani Chróścielewskiej. 

#25 annkarpin

annkarpin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 17 marzec 2020 - 17:50

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z poziomu usług. mecenasa Igora Klimkowskiego. Prowadził sprawę w sposób bardzo fachowy, terminowy i stale informował mnie o stanie sprawy. Wcześniej korzystałam z usług innych prawników i np. 4 miesiące czekałam na wniesienie pozwu albo wysyłali na większość spraw aplikantów. Tutaj wszystko odbywało się w sposób fachowy i co najważniejsze osobiście. Takich mecenasów warto polecać, tutaj namiary na mecenasa http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

#26 Guest_JadwigaR

Guest_JadwigaR
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 15:26

Polecam Pana mecenasa Igora Klimkowskiego. Duża wiedza, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na sali sądowej. Bardzo dobry kontakt z klientem no i duża skuteczność - sprawa wygrana szybciej niż się tego spodziewałam. Numer telefonu do pana mecenasa: 600365228 . Zawsze odbiera osobiście więc można śmiało dzwonić.

#27 Guest_Katie

Guest_Katie
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 09:35

Też miałam możliwość współpracy z Panem Igorem Klimkowskim. Mogę jedynie potwierdzić, ze to prawdziwy profesjonalista. Jest bardzo zaangażowany w każdą sprawę. Przeprowadził mnie przez rozwód obronną ręką. Wszystkie zarzuty byłego męża zostały obalone a ja wyszłam z sądu z wyrokiem na jakim mi od samego początku zależało.

#28 Guest_agatka39

Guest_agatka39
  • Goście

Napisano 23 marzec 2020 - 15:54

Bardzo dziękuję mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu za to, że osobiście mnie reprezentował na każdej rozprawie. Współpraca z takim adwokatem to czysta przyjemność. Również bardzo serdecznie polecam. Tutaj numer telefonu: 600365228 .

#29 Guest_Artemis

Guest_Artemis
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 15:34

Mecenas Klimkowski to profesjonalista! Z tego miejsca chciałabym mu bardzo podziękować za pomoc. Sprawa nie była łatwa :) Dzięki pomocy pana mecenasa udało się ją wygrać. Świetnie reprezentował mnie na rozprawach - i zawsze osobiście! Takich prawników to ze świecą szukać :) Fantastyczna współpraca, dziękuję!

#30 Guest_Zuźka

Guest_Zuźka
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:33

Bardzo dziękuję mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu za to, że osobiście mnie reprezentował na każdej rozprawie. Współpraca z takim adwokatem to czysta przyjemność. Również bardzo serdecznie polecam. Tutaj numer telefonu: 600365228 .

#31 Guest_Jakoob

Guest_Jakoob
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 14:00

Kierując się pozytywnymi opiniami skorzystałam z pomocy kancelarii adwokat Magdaleny Chróścielewskiej  i muszę przyznać, że jest to kancelaria warta polecenia. Renomowana kancelaria z mega długim doświadczeniem w rozwodach. Sprawę wygraliśmy. Tu strona www.chroscielewska-chroscielewski.com

#32 Guest_maluda

Guest_maluda
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 08:09

Mnie sprawę prowadził mecenas Igor Klimkowski. Dużo o nim czytałam pozytywnych rzeczy stąd zdecydowałam się na współpracę właśnie z nim. Nie zawiodłam się. Sprawę z mężem wygrałam w 100 procentach. Ma swoją stronę internetową, na której znajdziecie wszystkie informacje - tymczasem polecam dzwonić i się umawiać: 600365228 .

#33 Guest_anulka30

Guest_anulka30
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 11:16

Jeśli szukacie adwokata do rozwodu to zdecydowanie mecenas Igor Klimkowski. Mogę to napisać z własnego doświadczenia. Pan mecenas prowadził moją sprawę rozwodową i świetnie sobie z tym zadaniem poradził. W przypadku jakichkolwiek pytań warto się kontaktować z mecenasem pod numerem telefonu 600365228 .

#34 Lena84

Lena84

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 marzec 2020 - 11:38

Jestem w trakcie postępowania w sprawie o rozwód. Korzystam z usług kancelarii adwokackiej, bo sprawa jest zawiła i trudna, a nie chciałam zostać z tym wszystkim sama. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej https://e-adwokat.rzeszow.pl/prawo-rodzinne/rozwod-adwokat/

#35 Guest_irina

Guest_irina
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 09:44

Mecenas Igor Klimkowski jest jedyny w swoim rodzaju. W dzisiejszych czasach bardzo mało jest prawników którym najzwyczajniej w świecie zależy na kliencie a nie zysku. Pan Klimkowski działa przede wszystkim dla dobra klienta. Osobiście stawia się na spotkaniach, rozprawach, i osobiście też odbiera telefony pod numerem 600365228.

#36 Guest_lisek

Guest_lisek
  • Goście

Napisano 29 marzec 2020 - 14:24

Potwierdzam - mecenas Igor Klimkowski zawsze osobiście stawia się na rozprawach. To dla mnie ogromna zaleta. Osobiście odbiera też telefony :) Tak więc stały kontakt osobisty jest, co bardzo sobie cenię. Jeśli szukacie skutecznego adwokata to polecam numer telefonu do mecenasa Klimkowskiego: 600365228 .

#37 killerka123

killerka123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 14:18

Z czystym sercem mogę polecić Kancelarię Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Super profesjonalizm i doświadczenie co zaowocowało tym, że sprawę wygrałam :) Tutaj telefon do niej 666 609 065

#38 Adwokat Krakow

Adwokat Krakow

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 17:15

Ja z kolei zachęcam do sprawdzenia tutaj:  https://www.rozwody.krakow.pl/

:)

Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka
ul. Profesora Władysława Szafera 9/46
31-543 Kraków
tel. +48 784 425 405

#39 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 30 marzec 2020 - 23:12

To prawda Pan Klimkowski to profesjonalista w każdym calu. Idzie za tym ogromna wiedza prawnicza wraz z wysoką kulturą osobistą. Pan mecenas jest przede wszystkim skuteczny w tym co robi dlatego z pełną odpowiedzialnością go polecam. Tutaj zostawiam numer do Niego tel. 600365228

#40 czeresnia131

czeresnia131

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 02 kwiecień 2020 - 16:38

Byłam klientką mec. Klimkowskiego. To świetny fachowiec, który wie, co robi. Zawsze znajduje czas dla klienta. Odpowiada osobiście na każde pytanie, wie jak prowadzić sprawę. Gość jest warty polecenia. Jego strona jeżeli ktoś by szukał namiarów http://www.klimkowski-kancelaria.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych