Skocz do zawartości

Najlepszy ADWOKAT od ROZWODÓW/Spraw rodzinnych

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Julia_P

Guest_Julia_P
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 12:36

Potrzebuję najlepszego adwokata do sprawy rozwodowej. Szykuje mi się trudny rozwód. Potrzebuję kogoś kto nie będzie patrzył na sąd i męża ala dbał o mój interes w sądzie. Kogo polecacie?

#2 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2020 - 15:06

Sprawy rodzinne często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Nt. zapraszam na mój blog
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny
a.bolesta@op.pl

#3 XYZ26

XYZ26

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 11 styczeń 2020 - 15:59

Jeśli w Warszawie to radca prawny Bartosz Kubiak z ssk

#4 Kini

Kini

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 styczeń 2020 - 13:35

W jakim miescie...?!? Chyba ze masz zamiar placic adwokatowi za przyjazd z Rzeszowa do Szczecina...

#5 Guest_mec

Guest_mec
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2020 - 16:58

Z załozenia kazdy adwokat stoi po stronie swego klienta.

#6 Guest_Angela

Guest_Angela
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 15:59

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Prowadził moją sprawę rozwodową. Wydawało mi się, że będzie trwała bardzo długo, a nam udało się wszystko zamknąć już na drugiej rozprawie :) Taki prawnik to złoto! Mega pomocny i kontaktowy. Można do niego przedzwonić na numer 600365228, on odbiera, nie tam żadna sekretarka :) Polecam :)

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2020 - 09:02

Wybór Adwokata do rozwodu to tak jak decyzja o ślubie. Trzeba podjąć mądrą i rozważną decyzję i sprawdzić dokładnie z kim się ma do czynienia. Jak długo ktoś jest adwokatem. W czym się specjalizuje i czy ma sukcesy. Popytać znajomych i dokładnie sprawdzić w necie kogo ludzie polecają i od kiedy o danym adwokacie są opinie w internecie. W ten sposób ja trafiłam do Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To renomowana kancelaria specjalizująca się w sprawach rodzinnych, działająca od wielu lat i odnosząca ogromne sukcesy. Bardzo trudno jest się tam umowic na wizytę bo nie maja wolnych terminów ale jak juz mi się udało to poczułam się jakbym weszła do innego świata. Widać, że wszystko od samego wnętrza kancelarii aż po obsługę jest zrobione po to aby zapewnić klientowi luksus i obsługę na najwyższym światowym poziomie. Co do prowadzenia sprawy to Pani Chróścielewska jest prawdziwym strategiem. Wyprzedza ruchy drugiej strony o lata świetlne co daje niesamowitą przewagę i jest gwarancją pewnego sukcesu. Setki przeprowadzonych spraw robią swoje. Oczywiście moja sprawa zakończyła się 100 % sukcesem a ja gdybym miała jeszcze raz się rozwodzić wybrałabym tę samą kancelarię. Pozdrawiam Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską życząc jej kolejnych sukcesów w Nowym Roku a wszystkim poszukującym adwokata życzę żeby to właśnie im udało się żeby ich sprawę poprowadziła właśnie Pani Chróścielewska.

#8 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 05 luty 2020 - 15:25

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Pomógł mi dojść do sprawiedliwości. Polecam każdemu kto szuka prawnika specjalizującego się w prawie rodzinnym. Zostawiam także numer telefonu: 600365228.

#9 MArtikaA

MArtikaA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2020 - 16:51

Moim zdaniem gwarancją wygrania sprawy jest wybranie Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. To specjalistka od spraw trudnych i beznadziejnych tak jak moja. Poprzedni prawnik wiele mówił a nic nie robił. Poszłam do Pani Adwokat i cieszę się z wygranej. Nie ma to jak wybrać sprawdzonego adwokata a wieloletnim doświadczeniem. tutaj namiar 666609065

#10 Guest_Roxana72

Guest_Roxana72
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 13:26

Pan mecenas Igor Klimkowski to fantastyczny fachowiec. Bardzo dziękuję za jego ludzkie podejście do sprawy. Co mnie cieszy - zawsze stawiał się osobiście na spotkaniach i rozprawach. Polecam przedzwonić pod numer 600365228 i się z mecenasem umówić na spotkanie.

#11 Guest_Locki23

Guest_Locki23
  • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 14:45

Polecam Panią Adwokat Chróścielewską. ADWOKAT pierwsza klasa. Numer do niej 666609065

#12 Guest_Radosław

Guest_Radosław
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:18

Parę miesięcy temu byłem u mecenasa Igora Klimkowskiego na poradzie. Przekonało mnie to co mówił. Zaryzykowałem i złożyłem wniosek o rozwód z winy żony. Powiem tyle... Warto było - wina żony to czego chciałem. Dzięki mecenasowi mogę spać spokojnie, że żona nie będzie ode mnie żądać alimentów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych